Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiért javítanák meg a...

Mennyiért javítanák meg a Tabletem?

Figyelt kérdés
MyAudio(Negyertek azzal hogy dobja ki...kérlek). Tehát rátettem egy App-et chainfire 3d Pro, az telepítette a driverét utáne nem Boot-olt be beadta a logót és Black screen. Gari van rá, de mivel Root-oltam gondoltam ezt észreveszik, ezért kérdezem hogy mennyibe fájhat a javítás?

2013. dec. 31. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
factory reset?
2013. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Megvolt :S recovery mode: Wipedata/factory reset


De semmi, ezért érdekelt, mennyibe fájhat a javítás? Mert gondolom a root miatt veszett a gari, ha egyáltalán így észreveszik

2013. dec. 31. 16:14
 3/10 anonim ***** válasza:
ott rontottad el, hogy myaudio-t vettél. Vegyél valami normálisat helyette, ez a cég csak szemetet gyárt, több mint 50% tönkremegy rövid idő alatt.
2013. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ez nem ment tönkre, vagyishát de....de nem a gyártó hibájából...van rá gari de ha észreveszik a Root-ot ugrik, csak érdekelne kb. mennyibe fájna. (amúgy a Gari a flag kft. szervízébe szól, ha ez számit valamit)
2013. dec. 31. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs hozzá valahol gyári rom? Próbáltad már újratenni?

Az leszedné a root-ot is róla.

2013. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem 4 barátom vett myAudio tabletet mind a négy tönkre ment az egyik 8 honap allat ment tönkre ez volt a leghosszabb élettartalmú ja és egyikét se tudták megjavítani.
2014. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Najó...feladom ezt az oldalt....A fikázás az megy...
2014. jan. 4. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
nem a fikázás megy, csak leírják a véleményüket róla akik ilyet vettem, más fórumon is sokat szidják a termékeiket, gondolom nem ok nélkül
2014. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Emberek!

Nem az volt a kérdés, hogy jó vagy rossz, hanem hogy egy fizikailag jó, "agyilag" megrokkantott tablete hogyan lehet életrepofozni...

Tényleg nem tudom mire jó ez...,

Kollágámnak több mint egy éve van egy legalja, csak netezésre használt tabletje, Azért, hogy ne vesszenek össze ki "neteljen" a PC-n.. Hibátlanul megy teljes megelégedésre.

2014. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mind1 garival bevittem a szervízbe...3hét és visszakapm.


és csak mondom semmi baja nem volt eddig, nem is lett volna, ha nem buherálom..

2014. jan. 6. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!