Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyből jönne ki egy olyan...

Mennyből jönne ki egy olyan pc gamer amin full grafika KÖZZELÉBEN menne pl: az Asassin's Creed 4? Már 22000 FT-ot költöttem a gépre másko. r Tudom hogy kevés. Naggyábol mennyibe kerülne? 80000 ft-nál nem akarnék föntebb menni de lehet róla szó.

Figyelt kérdés
Szeretnék gamer-t csinálni belőle.

#PC #ár #költötem rá
2013. nov. 30. 15:48
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

nem rosszindulatbol mondom de gondold meg jol,aludj ra meg1 et mert nem 2forintot dobsz ki:D

ha pc lesz akkor azt amit utoljara irtam az vissz mindent maxon

es ne elore osszerakott gepet,mert a boltokba etetnek altalaban a 16giga rammal meg 8gigas videokartya 4gigahercea proci 2000megaherces ram,800wattos tap,ezeknek ne dolj be ha pc marad ha ps vagy xbox akkor nemszoltam

ja es ha xbox lessz akkor minimum slimet vagy superslimet,meg ps bol is ne a 12 gigasat hanem inkabb az 500 gigasat mert ismerek ojab embert akibek lazan betelt 320giga mert annyi jatekot kapsz ps+on hogy ojan jatekot kell letorolj mint assassinss creed stb,egy csavo batman archam cityt kellet letoroljon hogy raferjen egy jatek,szoval nem 2megasak jatekok

meg ha ps akkor ps plusszra minimum vegyel 1 evet asszen 14 ezer egy evre es osszegyel asszem 65 jatek amibol 40kb AAA

2013. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
szerintem mar mindent jo reszletesen leirtan de ha valami nem vilagos irj:D
2013. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

de en a helyedben azt csinalnam hogyha nemsurgos:


megvarnam a tavaszt,addigra lehet leia menne az ara es osszegyul a penz ra mongyuk

bemennenk a media marktba vagy valahova kiprobalni,hogy tetszik e egyaltala vagy nem.es addigra megvtozik a pcs ipar,amd bol megerkezik az amd jaguar kijohet valami ujj cucc learazasok valami

szoval en inkabb megvarnam a januart es akkor kiprobalni,vagy legalabb a ps3 x360 mert valakinek nemall ra a kezere a kontrolller vagy csak az xbox controller vagy csak a ps controller vagy egyik sem.es ha nemjon be akk nincs meg az az elmeny es benlessz sikerelmenyed sem,szoval en azt mondanam hogy elotte provald ki valahol a konzolokat havernal media marktban stb

2013. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Ok.Köszi.Konzolt veszek mindenképp de igyekszem a ps4 felé.Csak tavaszig megőrülök az unalomtol.Vagy ha vesek p3-at És eladom mikor lenne pénzem p4-re
2013. dec. 5. 06:38
 45/45 A kérdező kommentje:
Ez még jó lehet
2013. dec. 5. 06:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!