Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyből jönne ki egy olyan...

Mennyből jönne ki egy olyan pc gamer amin full grafika KÖZZELÉBEN menne pl: az Asassin's Creed 4? Már 22000 FT-ot költöttem a gépre másko. r Tudom hogy kevés. Naggyábol mennyibe kerülne? 80000 ft-nál nem akarnék föntebb menni de lehet róla szó.

Figyelt kérdés
Szeretnék gamer-t csinálni belőle.

#PC #ár #költötem rá
2013. nov. 30. 15:48
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Avermedia,p4 hez nemkell,mert fel lehet venni vele15 vagy 20 percet nem tudom pontosan

De minek soroltad be a ps3 es x360t eleg elavultak mar es eleg gyer grafjuk van a ps4 es es xbox one/pc verzohoz kepest.

2013. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Ha kicsit utánna olvasol a ps4grafikája nem olyan hűde sokkal jobb se a xbox One-é.Ja és van köztük 60000Ft ár különbség.El ismerem minden vágyam egy ps4 de nincs kedvem tavaszig várni vagy tovább még lenne rá lóvém.
2013. dec. 4. 18:45
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Na de mar ha leirtam a ps4 pozitivumait akkor leirom a PC-st is hogy ne mondjak masok hogy csak a ps4 re mondok odakat es s PC nel semmit nem mondok,na akk mondok parat:D:

Peldaul a torrent,xboxnal is van,DE pcn lehet eredeti es nemeredeti egyszerre,xboxnal vagy chippelt vagy nem,szoval peldaul megveszem a bf4 et a multi miatt,es letoltom a ghostot a story miatt,a ghoster nemadok penzt ki!.

Na meg ha akarok letoltok filmeket,zeneket magamnak akar mikor,gyakorlatilag en hasznalhatom konvertalasra,vannak ingyene felvevo programok,vagy crackelt programok (sony vegas,fraps,action!,3ds max)es azzal felveszem amit akarok es nemcsak 15 percet hanem annyit amennyit a merevlemezem bir,es azt megvagom sony vegassal es feltoltom youtubera,na meg a szovegszerkesztes,animacio.

Na meg a konzolok egy ido mulva visszahuzzak az ipar fejlodeset,en pcben tudok cserelni vgat,procit,stb.

Ha nekem van ra keretem akkor full hd ben vagy FELETTE tudok 60 fpssel csak gyozzed villanyszamlaval:D

Meg az fps jatek.Igaz hogy focit,tps,kaland jatekot jobb kontrollerrel jatszani,viszont fps joval nehezebb konzolon,van aki ezt megszokja es tud vele normalisan,viszont van aki nem!

Na meg a jatekok is olcsobbak ra par ezerrel es a multiert sem kell fizetni(mondjuk ps4 eseteben legalabb 1AAA cimet kapsz minden honapban).Na meg az ingyenes es strategia jatekok inkabb csak pcn vannak (bar kijott a diablo3 ps3 ra is:D)mint peldaul a total war szeria,mmo,sattobbi satobbi.Meg gepen lehet ytn livokat szervezni,facebookozni,chatelni skypolni egyszerre es kozben jatszani is,p4 en is lehet de a netezes neccesebb,pcn ott az alt+tab es lehozza talcara,es addig valaszolsz gyorsan egy uzenetre es lepsz is vissza.

Na en leirtam a pozitivumokat mindeket CUCC-rol:D

Innen tied a dontes mert nemnalam van a penz:D

En mondjuk jol megfontolnam,mivel en felek a ps4 kontrolleretol:D.En pcs voltam de ebben a generacioban nagyon megfogom fontolni mit veszek:D

Na de en nemfogom azt mondani hogyha PC-t veszel hogy rosszul valasztottal, es akkor se fogom mondani ha ps4 et vagy xbox1 et veszel.

Amit konfigot leirtam,max csak procit kene cserelned,aztse most ebben az evben.Es ha nem FULL-HD ben jatszol akkor a vga joideig nemkell cserelned.Kerlek leirnad a tobbi periferiad? Monitor milyen felbontasu.

2013. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Tudom,nemmondtam hogy jobb,nemsok kulonbseg van a ket konzol kozott,esramot meg nemtudjak rendesen kezelni azert tuniok ojan gyengenek a konzol.DEE olcsobb es ingyen jatekok miatt mondom,meg a jobb exclusivok:D
2013. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Remelem ertekeled azt a hosszu idoben foglalt mondataimat,vissza kell szerezzem az 59szazalekomat:D
2013. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Köszi és igen nyomtam a zöldkezet.Úgy döntöttem konzolt vesszek.Ebben is tudnál segíteni?Eddig sokat segítettél és érdekelne a véleményed a ps3 és xbox360-rol.Én a ps3 felé hajlok.Videózni akkor lehet ott is ugye?
2013. dec. 4. 20:36
 37/45 anonim ***** válasza:
72%

igen lehet persze avermediaval lehet de az nem3forint asszem 50ezer fele van asszem.

ebben anyira nem tudok segitenj,mert nem videozom,de azt hogy melyiket valaszd azt igen

na akkor vegyel ps3mat,ha:szereted a gran turismot unchartedet,god of wart killzonet,last of ust,heawy rint,beyond two soulst,ingyen multit,(viszont rosszabb mint az xboxos multi mert tobb a lagg valamivel)blu ray olvasot,ingyen jatekokat,(jobb hardverrel menozni: d) szebb exclusivok



es jon az xbox 360:

gears of war halo,forza,alan wake, chippeltetni akarod,szebb multiplatform cimek,stabilabb frame rate multiplatform cimnel,kevesbe laggos,viszong fizetos es nemjar jatek sem


Viszont ps4 nel lehet jatszani a ps3 jatekolat gailaval de az csak kesobb lessz elerheto,amugy igaz ez az xboxra is.

koszonom szepen a felpontozast latom egy egy ember nemcsak a lefele ujra szeret nyomni,azert estem enis le,93szazalekrol: s

na mind1 ha kell segitek akarmiben

helyesirasi hibakert bocsi telorol vagyok

2013. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Semmi gond.Én is onnan írok ismerős érzés.Ps4 ára meg nekem még odébb van.Ezért ink ps3.
2013. dec. 4. 21:31
 39/45 anonim ***** válasza:
na szoval akkor sony termeket veszel:D
2013. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Ja a sors irónijája hogy sony tv-nk van :)
2013. dec. 4. 21:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!