Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyből jönne ki egy olyan...

Mennyből jönne ki egy olyan pc gamer amin full grafika KÖZZELÉBEN menne pl: az Asassin's Creed 4? Már 22000 FT-ot költöttem a gépre másko. r Tudom hogy kevés. Naggyábol mennyibe kerülne? 80000 ft-nál nem akarnék föntebb menni de lehet róla szó.

Figyelt kérdés
Szeretnék gamer-t csinálni belőle.

#PC #ár #költötem rá
2013. nov. 30. 15:48
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Ja es Imperium gepet veletlenul se vegyel,mindbe eletveszelyes tap van,es tul draga meg nemlehet szetszedni

Viszont en megfontolnam a ps4 et mivel csak 127 ezer es 7 evig eleg lessz,igaz minden evbe kell kolts kb 20 ezret,VISZONT ROHADTD NAGY VISZONT,INGYEN KAPSZ JATEKOKAT MINDEN HONAPBAN!!!!!.Es ezt nagyon kevesen tudjak mert valamiert nem marketingeli a SONY.Egy honapra kapsz kb 5-6 jatekot es koztuk vann AAA cim is mint a far cry,red dead redemption ps3 ra batman archam city,stb stb.

2013. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Ez biztos?Hol olvastad?
2013. dec. 3. 14:55
 23/45 anonim ***** válasza:

Nem olvastam,tudom.Ha nemhiszem kerdezd meg mastol,altaalabn gagyi tapok ramokbol is a legolcsobb,alaplap is a legrosszabb,stb

De en inkabb ps4 et ajanlok neked mert fele annyit nem fogyaszt,mar csak a vga fogyaszt a pc ben 200wattot,es hol a tobbi?Ps4 135 wattot eszik max oszsesen,nem fogyaszt annyit de annyi a limit ps4 en

2013. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Bocsi én arra gondoltam hogy az a 5-6ingyen játêk ps4-re honnan jött?Am úgy döntöttem tavvasszal veszek egy ps4-et.Vagy is most még azt akarok venni.azt éri meg és az érdekel jobban
2013. dec. 3. 19:50
 25/45 anonim ***** válasza:

PS+ ajandek a SONY-tol:D

Egy kis ajandek mert vettel ps+t,nem mint az xboxnal ott leszarjak az embert.

Plusz az exculsivok,nekem pcm van de last of us uncharted,killzone,gt6,stb fenomenalis.GT6 elvileg jobb lessz a forza5 nel es pcn meg egy normalis simulator sincs,killzone sincs pcn uncharted meg pfuuuuu:D Ezek sose lessznek pcn se egy

2013. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

Na veletlenul valasz elkuldesere nyomtam:D

Ott tartottam,hogy nincs jobb kaland-akciojaetk az uncharted nel,nincs jobb autos pcs jatek a gt5-6 nal,nincs jobb killzone sincs pcn de bf4 cod van!GTA szeria is mindig keset pcn meg ugy minden,vagy nemadjak ki mint a red dead redemption,vagy sokat kesik,lasd gta5,la noire(ki se akartak adni pc re,es eleg konzolport lett),vagy a masik,hogy ojan fos optimalizalassal jon ki,hogy megakaszt egy gtx780ti-t lasd cod ghost.

Na meg a PCt mindig fejleszteni kell,meg nincs jobb dolog agyban fekve a tv elott lustalkozni szomabtonkent mint a szamitogep elott gornyedni azon a pici monitoron.Regen azvolt az elonye a pc nek,hogy full graf 60fps.Na itt a next gen itt is full hd ben fut minden 120 ezres gepen.

Meghozza max grafon,szoval nagyon nincs mar jovoje a pcknek.Meg kijott a gtx780ti,milessz ezekkel a draga kartyakkal 4 ev mulva 20 ezerert nemtudnad eladni,kijonnek az APU-k akkor meg szart se ersz mert akk meggyorsabban elavul a jelenlegi gtx780ti,meg ezek a draga kartyak.Na en irtam neked elonyt aPS4 javara,biztos van a pcnek is elonye mint a munka,net stb.De aztmondom ps4 etvegyel,mert az nem 2evre veszed!

Nekem mind1 hogy pct vagy ps4 et veszel leirtam a velemenyemet.

2013. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

De ha pct veszel szamolnod kell minden evre 50-60ezres koltsegekkel.Es nemkapsz ingyen jatekokat,mint psre mert a sony slogenje amit bebizonyitott az enszemebe

"Mi a jatekosokert vagyunk"vagy valami ijesmi.Xbox onet is vehetsz de az dragabb meg kevesebb frame rate MEG MOST,mivel nemtudnak meg optimalizalni PS4-XBOX1 re,most mindenki a nyers erore hagyatkozik,szoval ha meg most fog szaggatni pl xbox onen pl dead rising eleg low fps dropp 14-18 fps nagyobb dolognal,de az nemazert van mert gyenge,mert a mostanixbox 360nal nemnagyon erosebb most a latszatnal,majd 2 ev mulva mikor megtanulnak optimalizalni akkor lessz nagy attores hogy 1080p 60fps.De en megelegednenk egy 1080p 30 alis csak stabilan tarsta,en pcn is mindig benyomom a vsyncet hogy stabil 60 legyen mert a monitorom igaz 75HZt tud 60 an hasznalom,na de eltertem a lenyegtol.En most ennyi penzbol ps4 et vennek,300 bol meg ugyancsak egy ps4 et:D.De en igazan a PCt akkor ajanlom ha van 200 ezred mert abbol kijon egy radeon r280x,i5 os proci,vagy fx 8320.Szoval a 120 as kategoriaban inkabb ps4,mondjuk amelyet az elobb linkeltem jelenleg full hd ben maxon tudnal jatszani de mar nemsokaig,mert nem ojan eros az a proci,kellet kompromisszumot kossek,szoval minimum 1 ev mulva cserelned kene egy Jaguarra:d

2013. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Úgy fest xbox360 E vagy ps3 super slim.ps3-on lehet videót készíteni.ps4-en lehet azt tudom.
2013. dec. 4. 17:26
 29/45 A kérdező kommentje:
Ps3on lehet videot készíteni???Lemaradt a ? Előzőnêl
2013. dec. 4. 17:27
 30/45 A kérdező kommentje:
Naez hülye kérdés volt.Mármint kell valami program vagy eszköz hoozzá?
2013. dec. 4. 17:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!