Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet az e-book olvasóm baja?

Mi lehet az e-book olvasóm baja?

Figyelt kérdés
Prestigio olvasó, eddig hibátlanul működött (kb. egy hónapos), de ma egyszer csak lefagyott, percekig kellett várni, hogy reagáljon, és utána sem tudtam olvasni rajta, mert lapozni sem lehetett. Az aksi már csak egyesen volt, feltettem töltőre - elképzelhető, hogy csak ez volt a probléma? Köszönöm a segítséget!

2013. nov. 24. 11:46
 1/2 Mirk válasza:

Nekem egy Sonym van már lassan 3 éve üzemel.

Többször előfordult vele, még egészen új korában is, hogy lefagyott. Ilyenkor a reset gomb semmit sem csinált. Úgy pofoztam helyre, hogy rádugtam a gépre, elkezdett tölteni és magához tért.

2013. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, a reset nálam sem segített. Töltés után is lefagyott egyszer, de aztán hirtelen magához tért, és azóta működik. Köszönöm a választ, akkor nem aggódom, ha ilyesmi előfordul.
2013. nov. 24. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!