Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem indul az e book olvasóm,...

Nem indul az e book olvasóm, segítség?

Figyelt kérdés

Lemerült tegnap, és feltettem laptopra tölteni. Aztán kikapcsolt, nem tudom miért, talán feltöltődött, de ebben nem vagyok biztos. Aztán a gépet kikapcsoltam, és lecsatlakoztattam az ebook olvasót (már kikapcsolt állapotban volt)

MA meg már hiába próbálom, nem tudom bekapcsolni, pedig már sokszor próbáltam. Mi történhetett? Mit tegyek?


2013. márc. 12. 17:11
 1/5 Mirk válasza:

Nekem előfordul, hogy néha olvasás közben lefagy. Ilyenkor nem reagál semmire, hiába van rajta reset gomb.

Az szokott segíteni, hogy rádugom a gépre, egyből magához tér, bejön a töltő képernyő.

Próbáld ki te is, hátha ettől beindul.

2013. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajna próbáltam már, de nem megy, egyáltalán nem reagál semmire, és el sem indul...de azért köszi.
2013. márc. 12. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen fajta?

Neke mOnyxem volt, de ugyanígy jártam vele, és kiderült, hogy végleg elromlott. A szervíz nem volt hajlandó garanciálisan megjavítani, most pereskedem velük, a teljes vételárat kérem vissza.

2013. márc. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jaj, ez nem hangzik jól...és mióta van meg?

nekem my audio media book -om van.

2013. márc. 13. 15:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos, ma feltettem tölteni, és érdekes módon elindult, de az óra nem járt rajta, meg teljesen halott volt, lehet, hogy a belső akkumlátornak van baja, túl hamar lemerült az előző töltés után. Remélem, most már működni fog!
2013. márc. 15. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!