Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire gáz, ha az alkonyatot...

Mennyire gáz, ha az alkonyatot utoljára olvasom?

Figyelt kérdés
Az újholdat, a napfogyatkozást olvastam, a hajnalhasadást most olvasom, de az alkonyatot sehol nem találtam könyvben. Láttam az alkonyat filmet; azt is el szeretném olvasni, de úgy néz ki, hogy az első részt fogom utoljára olvasni.
2012. nov. 28. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

hát most már ez van:D

hogyhogy sehol sem találod könyvben? Bárhol meg lehet venni! Eddig szinte minden könyvesboltban láttam... libri, líra, bookline...

2012. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
írj és küldök linket, ahol le is töltheted
2012. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megtaláltam neten, de nem szeretek gépről olvasni, könyv meg a falunk közelében nincs.
2012. nov. 28. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én Meg Cabot Hívószám 1-800 sorozatát az utolsó résszel kezdtem. Mondjuk nem tudtam, hogy az utolsó. Szerintem nem baj. valami nagyobb városba lenne érdemes elmenned megvenni vagy kicsibe.
2012. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor pedig rendelni tudsz, csak viszik oda is.. próbálj nagyobb áruházaknál, pl bookline.
2012. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Petrus601 ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Ha láttad a filmet és olvastad a többi részét, akkor a történettel tisztában vagy.:)

Volt olyan sorozat, amit én is visszafelé olvastam.:D Csak nem élveztem annyira az első részt (amit később olvastam), mert nagyjából tudtam mire számítsak.:D

De az Alkonyatot akárhányszor.:)

2012. dec. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!