A kindle 4 ebook olvasom lefagyott de ki tudtam kapcsolni, viazont ha benyomom a bekapcsolás gombot nem jelenik meg semmi se a kijelzőn. Van ötletek, hogy mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Pihentesd kicsit és próbáld újra.
2013. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hunbula válasza:
A bekapcsoló gombot húzd el, mint ha be akarnád kapcsolni, de ne engedd el, amíg egy új képernyőt nem kapsz (olyan tíz-tizenöt másodperc minimum). Ezzel a módszerrel legtöbbször sikerül resetelni a készüléket, ami újraindul, adatvesztés nem szokott lenni. Igaz nekem a kindle 3-ban rendre elveszik hogy hányra vertem az olvasót amőbában,de a lényeg marad.
2013. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már mindkettőt próbáltam de semmi..sőt ugye amikor benyomom a bekapcsoló gombot mindig világít alul a fény, most már az se. Akkor valószínű valami aksigond lesz vagy más ötlet?
2013. okt. 31. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Múltkor nekem is ezt csinálta,feltettem töltőre, az helyrerakta :D
2013. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom lemerült. Vagy meghalt az akksi.

Ha már csak kevés volt benne a szufla, akkor lehet csak amiatt van gond. Bár őszintén nem tudom, mert nem kindle-m van, de nálam akkor szokott ilyet. Laptop, teló, psp, minden akksis vacak is. :)

Ha a töltés nem válik be, akkor marad a szervíz. :S

2013. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2013. nov. 1. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja, jól mondják, fel kéne tölteni, te GYÖKÉR!
2013. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!