Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magától bekapcsol a tv! Többi...

Magától bekapcsol a tv! Többi lent?

Figyelt kérdés
Magától bekapcsol a tv! 1-2 hetente mikor ,hogy bekapcsol a tv magától ez egy öreg tv úgy 20éves lehet semmit nem állitok be a távirányitot még el is dugom amikor nem nézem de bekapcsol magától nem hiszek a szelemekben de a házban egy öreg házaspár élt akik meghaltak :(veletek fordult már elő ilyesmi? ha igen mi a tapasztalatok?

2013. szept. 1. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg a szomszédban van valahol olyan távirányító, amire reagál a TV.

(Nekünk a szomszéd kapunyitója kapcsolta be mindig a TV-t, cserébe a mi kapunyitónk becsöngetett mindig a másik szomszédhoz :D)

2013. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlót láttam már. Szerintem a készüléken lévő egyik gomb rossz, ami a tv bekapcsolódását okozhatja.

Én gyerekzárat raktam a tévére. Ilyenkor a tv-n lévő gombok nem működnek, és bekapcsoláskor be kell írni egy jelszót.

Ez a módszer azóta is működik.

2013. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!