Milyen alap funkciókkal rendelkező olcsó Tabletet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szüleimnek gondoltam karácsonyra, hogy meglepem őket egy tablettal, de nem tudom mi érné meg. Túlnyomó részt csak olvasásra és receptekre vadászásra lenne használva. Ezért is gondoltam erre inkább e-book helyett.

Szóval nagyjából körvonalazódott, hogy egy wi-fi-s olcsó tabletra lenne szükség amin olvasni is kellemes netezés mellett. Tudnátok ajánlani párat, vagy oldalakat ahol szétnézhetek?



2013. nov. 21. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Concorde Tab Rokee, 22ezer, ennél olcsóbban nem kapsz normálisat :

[link]

2013. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olvasni hosszú távon semmilyen tableten nem kényelmes, arra vannak direk az e-könyv olvasók.


Nem tudom mi az olcsó, de szerintem ilyen helyzetben legjobb ha veszel használtam egy ipad1-et. Nagyon megkiméltek is vannak. Annak már bőven lement az ára, de arra amire neked kell még mindig bőven megfelel.


Tabletnél nagyon igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve. 22 ezerért olyat fogsz kapni, amire mosolyognak a szüleid de igazából majdnem használhatatlan. Pláne ha szülőknek lesz jobbnak tünik az ipad1.

2013. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én jó minőségű Concorde termékkel még nem találkoztam.
2013. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolom azért még egy ilyen olcsó Concordon is jobb netezni/olvasni mint Samsung galaxy ace-en. De szóljatok ha tévedek. Sajnos nem tudok rá többet áldozni.
2013. nov. 25. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!