Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni ezeket a mélyközép hangszórókat?

Figyelt kérdés

Tehát gondoltam veszek magas minőségi hangszórókat.. megéri ezeket megvenni?


[link]



#hangszóró #high-end #méyközép
2013. szept. 22. 13:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igen, érdemes, kitűnő állapotban van, és jól is hangzana. Teljesítmény szempontjából is ajánlom.
2013. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ! szerintem kicsit sok érte a 10000 forint de majd eldöntöm.
2013. szept. 22. 13:08
 3/11 A kérdező kommentje:
érdemes lenne kérni tőle egy videót vagy kamerán keresztül nem igazán adja vissza a hangzását?
2013. szept. 22. 13:10
 4/11 anonim válasza:
Első vagyok. ha akarsz, kérhetsz tőle, és ha HD minőségben küldi el neked a hangzását, akkor valószínűleg úgy fogod hallani, ahogy valóban szól. Szerintem jó ötlet megvenni, mert egy ehhez hasonló hangszóró új állapotban sokkal drágább.
2013. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ mi a célod vele, nem minden esetben éri meg építeni hangfalat, mikor vehetsz is használtan teljesen jó minőséget. A másik dolog, nem látok a hirdetésben T/S (Thiele/Small) paramétereket, ezek nélkül nehéz lesz hozzá dobozt készíteni.


[link]

2013. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát oda van írva hogy 6.2" 16cm.. mit kéne még megtudni?
2013. szept. 22. 14:43
 7/11 anonim ***** válasza:
QTS, QES, QMS, FS, SD, VAS kb ezeket kellene tudni, hogy el tudj indulni. Vagy úgy gondoltad, hogy készítesz neki valami dobozt csak jó lesz alapon ? :)
2013. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lebeszélni az építésről, de gondolj bele mennyi utánajárás kell, hogy össze tudj rakni 2db hangfalat. Lapszabászat + hozzá géppark, meg némi tudás sem árt. Mindegy melyiket nézed, ragasztva, és csavarozással - kárpitozással is sokba van. Tudom én a 15" -os mély-ládámhoz csak a doboz, és a kellékek volt olyan 20ezer körül.

Aztán következő rész, zárt láda, vagy reflex láda, hangolás, hangváltó összerakása, mind sok sok idő és pénz.

2013. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

meg van a faanyag van tapasztalatom a ládák építésében.

Nem egy ládát dobtam már össze a tisztába vagyok ennek költségeivel.Lehet hogy építek egy hangfalat és akkor ezek lesznek mélyközépnek.

2013. szept. 22. 15:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Értem, akkor sok sikert hozzá :)
2013. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!