Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 vagy Wii vagy PS3?...

Xbox 360 vagy Wii vagy PS3? Melyiket vegyem? Vagy valami mást?

Figyelt kérdés
Melyiknek mik az előnyei, hátrányai? Mennyibe kerülnek? Mi alapján válasszak egyáltalán?

2013. aug. 23. 01:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

De azt nem fogod fel, hogy engem nem érdekelnek az akció játékok konzolra, mert arra ott a gamer pc, wii-hez vettem 4+4 kontrollert, 1db board-ot, kormányokat, boxkesztyűt, sporthoz kiegészítőket, sőt még fegyvereket is ha ahhoz lenne kedvem és haverokkal teljesen jól elszórakozunk.

De oké mi a legjobb játék kinect-re ami annyival jobb

2013. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
De ha nem olyan pc-m lenne mint amilyen akkor is ps3-at vettem volna, mert az nem felskálázza a játékokat(Az xbox csak 720p-ben viszi a játékokat, de utólag felskálázza 1080p-re), lehet rajta játszani 3D-ben, és van benne blu-ray lejátszó
2013. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
A Wii az amire különlegesebb játékok vannak, de az Xbox a Kinect miatt jobban tetszik, szóval szerintem azt választom. Később meg majd veszek egy Wii-t is. :)
2013. aug. 25. 21:22
 24/26 anonim ***** válasza:
Jó döntés :)
2013. aug. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Jó játékot neked! GTA V most jön szeptemberben :D Hajrá!

nintendo wii-m is van és xbox 360-am is. bekaphatjátok (akinek nem inge...) mert csak veszekedtek állandóan. ez így szar, az azért szar...

GRAT A BOXHOZ!!! JÓ JÁTÉKOT! :D

őszintén, nem genyózásból...

2013. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ja bocs, akkor nem nekem szántad. :) Viszont ez nem volt egy szép mondat:


"Ez az, amikor a csóró gyerek nagy nehezen kap egy wii-t és azzal teljesen meg van elégedve de már xboxra meg ps-re nincs keret :/"


És akkor mi van, ha tegyük fel, nekem nem tellik Boxra, Kinectre vagy tökmind1 mire? És?


Na most annyit mondok, hogy 90 ezer forint állt a rendelkezésemre, és nem XBOX 360-at vettem KINECTEL, hanem egy Wii-t. Tudod miért? Mert utálom a lövöldözős gameket, és Wii-re sokkal jobban bejönnek a gamek.


Jobb a Box, mint a Wii? Egy dologban, a hardverben, de mint tudjuk a hardver nem minden.


És hogy ne csak feleslegesen dobálózzak a szavakkal nézzük a tényeket:


15-20 millióval vettek több Wii-t, mint 360-at, na ez a tény. Az viszont igaz, h az elmúlt években, ez az olló zárult, és azért zárult, mert jött a Kinect, ami újabb mint a Wii, és már nem volt meg a Wii-nek a mozgásérzékelős előnye.



Mondok valamit: Itt nem érdemes senkit sem fikázni. Mindenki azt vesz magának, amit akar, mert magánügy! Akinek meg nincs pénze "csak" egy Wii-re, azt sem szabad lebecsülni, legalább van mivel játszani.



Kérem senki sem vegye magára, de ez az én szerény véleményem.

2013. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!