Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 vagy Wii vagy PS3?...

Xbox 360 vagy Wii vagy PS3? Melyiket vegyem? Vagy valami mást?

Figyelt kérdés
Melyiknek mik az előnyei, hátrányai? Mennyibe kerülnek? Mi alapján válasszak egyáltalán?

2013. aug. 23. 01:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Wii-t semmi képpen se. A PS-t is meggondolnám. Az Xboxot meg csak Kinectel vedd. Az Xboxnak az előnye, hogy lehet flasheltetni. A PS-t is, de azt asszem nem minden típusnál. Ha nem tudnád mi az a flash, ha kiflashelteted, akkor netről is le tudsz tölteni játékokat és kiírni CD-re. Vagy is vinni fogja a másolt játékokat, így akár 15000 forintot is megspórolhat játékonként. Mind a kettő volt a birtokomban. Ezek közül legelsőnek a Wii-m volt. Azt 1 hónap után eladtam mert sz*r volt, és játék is nagyon kevés volt rá. Ami volt rá, az is kib*szott drága volt. Ez után jött a PS3. Háááát... Erről se lehet túl sok jót mondani, bár ez személyfüggő. Ami jó benne az a tükörkijelzéstámogatás, a grafika és...... kb. ennyi. Ezt három hónap után adtam el. És tavaly májustól van egy flashelt Xbox 360 Slim + Kinectem. Na ez az a konzol, amit jó ideig nem fogok eladni. A kontrollere pont a kezemre illeszkedik, jó grafika, rohadtul sok játék és általában azok is olcsók. Ha olyan játékot nézek ki magamnak ami 3000 forinton túl van, akkor azt vagy kiíratom, vagy kiírom én. Szerintem az Xboxot vedd de a PS3-ommal se fogsz rosszul járni. De az Xbox-al mégúgyse :)
2013. aug. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
Ja, és elfelejtettem szólni, hogy most egy csomó PS3 fan fog most hozzászólni akik az életükben nem próbáltak Xbox 360-at. Ha mégis azt is a MediaMarkt-ban. Ezekre ne hallgass. Első voltam
2013. aug. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Még egy kis javítás, "mind a kettő volt a birtokomban" helyett mind a három :) :P
2013. aug. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam mindhármat, és a wii mellett döntöttem, az hogy kevés játék van rá az hülyeség, több van rá mint a másik kettőre(természetesen külön). Ezt is ki lehet flashelni, így nem kell megvenni a játékokat, ha nem akarod.

A Hátránya hogy a grafika nem a legszebb, nekem 480p, mert vettem hozzám külön kábelt. Előnye hogy a kontroller követi a mozgásod, van rá rengeteg sportos játék, vannak rá CoD-ok is, de durvább játékokat inkább a gépen játszok. De a lövöldözős játékok sokkal jobbak wii-n mint a másik kettőn, mivel te célzol, te húzod meg a ravaszt, de dobsz gránátot. Ha van egy jó géped akkor wii-t vegyél ha nincs akkor inkább ps3/xbox, illetve nagyban függ hogy milyen ember vagy, ha sokat szoktak hozzád feljárni(lányok is) akkor wii. Haverjaimnak ps3-uk van és otthon ülnek, egyedül játszanak, maximum online játszanak. Ami még előnye a wiinek hogy nem melegszik, így elrakhatod ahova akarod, nekem sosem ment 40 fok felé, még a másik kettőnél a 100fok sem ritka(általában ebbe halnak bele a konzolok)

2013. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Igen ám, de ha az xboxot kinectel veszed, akkor az nem a kontrollert követi, hanem téged, egy kamerán keresztül. Ez így sokkal élvezetesebb mint egy botot (vagy kettőt) az egész játék alatt a kezedben tartani, ami mellesleg általában nem is a irányításnak megfelelően irányítja a játékot. Egyébként a Wii ugyan úgy melegszik mint a másik kettő. A Wii egyébként is már régi és már játékot sem gyártanak rá. A másik kettőre még legalább 2-3 évig jönni fognak az új játékok. Mint p most a GTA 5. Xboxra PS3-ra meg Pc-re jön majd csak ki. Már pc-re se akarták nagyon kiadni. Wii nek meg maradnak a régi játékok.
2013. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Az hogy régi az nem jelent semmit, egyidős a másik kettővel. Vagy nekem van, vagy neked volt hibás gépe, de az enyém egyáltalán nem melegszik. Wii-re is fognak még kijönni játékok, bár a Nintendo valóban szemét ilyen téren. De azért kicsit túlzás, hogy 2-3 évig még jönnek ki játékok, 1-2 talán 2 év múlva, de mivel mindjárt kint vannak a nextgen konzolok így nem olyan biztos, hogy egyáltalán lesznek rá játékok 2 év múlva.

Nem akarom lehúzni a másik két konzolt, csak elmondtam hogy én miért ezt választanám, kihagytam az ingyenmulti-t, szóval ha akarsz neten játszani ingyen , akkor wii vagy ps3

2013. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Az xboxon is ingyen van a multi, de csak akkor tudsz felmenni ha nincs kiflashelve
2013. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nagyon sok Nintendo-s blogot írok, jártas vagyok-e témában, és sajnos az igaz, hogy Wii-re már nem nagyon jönnek komolyabb gamek. Félreértés ne essék, én nagyon szeretem a Nintendo-t, és bár örülnék Wii-re egy GTA V.-nek, de elég annyi amennyi eddig kijött.


És mivel a mai világban a 25-30 év alattiak inkább az akció, lövöldözős gamekért vannak oda, ezért persze, hogy népszerűbb az Xbox, és a Ps is, mert a Nintendo követ egy retro-s irányt, hagyományt is, ami pl. a God of War, CoD-ot szeretőknek állatira nem jön be, nem jön be, hogy Super Mario-val a teknős fején ugráljanak, persze tisztelet a kivételnek.


Én szeretek Mario-zni.


ÉLJEN A NINTENDO!

2013. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Igen, de Xboxra meg tudja venni a Mario-t de wii-re már nem tudná megvenni mondjuk a Skate 3-at
2013. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

attól függ, mivel szeretsz játszani. ha sokat utazol, akkor kézikonzol kell, ha otthon akarsz játszani tv előtt, akkor rendes.

xbox 360 gta v miatt jó választás, bár ps 3-ra is kijön. csúnya, nem csúnya, etikus, nem etikus, de azt is fontold meg, hogy mennyibe kerül a hackelés. xbox 360 forrasztás meg macera, sokba fáj. ps3hoz és wiihez elég egy pendrive meg egy sd kártya is, és megcsinálod magadnak, alias ingyen van. utána gondolom kitalálod, mi a teendő :)

minden konzolnak megvan az erőssége. nekem wii-m van, nintendo párti vagyok, de elismerem, hogy az xbox a legerősebb konzol. hardverileg. mert ha nem számít a grafika, nagyon jól lehet vele szórakozni. a motion control sokat dob a játékélményen. akad rá extrémebb játék is, pl manhunt 2, madworld, ju-on the grudge. sportban verhetetlen a balance board miatt. skate, snowboard. aztán ugye ott van a golf, íjjászat, tennis, ping-pong, box, wwf, karate etc etc.

fura, de 23 éves fejjel még mindig király, ha dragon ball budokai tenkaichi 3-ban a kamehame-t neked kell rendesen imitálni :D

a legjobb, ha elmész egy media markt-ba és kipróbálod őket. talán még lesz wii kiállítva.

ha szeretsz online játszani, akkor is a wiit ajánlom. live előfizetős, psn nem megy törve. nem mindig legalábbis.

wii megy törve, online.

játékok alapján nem érdemes kategorizálni, mert mindenhol van exkluzív darab, ami másra nem jelent meg.

a ps3-at kilőném, marad az xbox vagy wii. melyik a jobb? ha csak egy analóg kart taszigálsz, vagy neked kell célozni is?

star wars force unleashed wii - érdemes megnézni

epic mickey

tony hawk shred

new super mario bros

mario kart

mario power tennis

need for speed hot pursuit

ford racing off road

és még sorolhatnám. szinte minden játék épít a motion controllra

2013. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!