Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 vagy Wii vagy PS3?...

Xbox 360 vagy Wii vagy PS3? Melyiket vegyem? Vagy valami mást?

Figyelt kérdés
Melyiknek mik az előnyei, hátrányai? Mennyibe kerülnek? Mi alapján válasszak egyáltalán?

2013. aug. 23. 01:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Kedves Nintendo fan. Látom te még nem próbáltad az Xboxot. Ha próbáltad is nem kinectel. Ahogy írtam az előző válaszomban, a kinect nem egy irányítót követ hanem ott már tényleg téged érzékel egy kamera segítségével. Így például egy KickBox játékban nem előre megadott 3 mozdulattal tudsz csak harcolni, hanem úgy ütsz rúgsz vágsz csípsz harapsz ahogy akarsz. A Wii csak addig jó ameddig még meg van a vásárlás utáni "varázsa" de kb egy hónap múlva teljesen megunod és és valószínű soha többé nem fogsz vele játszani. Az xboxnak nagyon sok ideig megmarad ez a "varázs" és élvezet vele játszani egy év után is. Wii fan. Ha vennél te is egy xboxot akkor más véleményed lenne. Mert úgy tényleg nem jó ha a Medamarkt-ban próbálod ki egy nem általad választott játékkal.
2013. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ha meg netezni akar akkor ott a gép
2013. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ezt nekem szántad?


Ha igen, akkor szólok, hogy 1 éve van Wii-m és nálam nem igaz amit Te mondasz. Még mindig nem ment ki a varázsa. Arról meg nem tehetek, hogy népszerűbb itt az Xbox, nyilván egy CoD népszerűbb mint a Mario....Ez van.

2013. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ha van egy erős pc-d amin elfutnak a modern játékok akkor wii, ha nincs akkor ps3/xbox 360, de ha tudsz várni akkor inkább ps4(persze csak ha van rá kb130e forintod)
2013. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
De ha van egy erős gépe amin futnak a játékok, akkor mi értelme plusz pénzt kiadni egy konzolra?
2013. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Mert a wii-n nem csak a játékok jók de játszani is, ad egy teljesen új élményt
2013. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a kinect-et? Nem? Tudtam... Úgy válaszolsz, hogy semmi tapasztalatod nincs a Ps3-al se a 360-al kapcsolatban. Ez az, amikor a csóró gyerek nagy nehezen kap egy wii-t és azzal teljesen meg van elégedve de már xboxra meg ps-re nincs keret :/
2013. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Képzeld próbáltam, és te mennyit költöttél xbox-ra, amikor én vettem a wii-met 60e volt az xbox(kinekt nélkül), én a wii-met 50ért vettem és 50et költöttem ott helyben a kiegészítőkre, és még 40et később, plusz játékok darabja 10e szóval ne mond, hogy csóró gyerek örül a wii-nek mert kur1vára nem olcsó
2013. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mert h*lye vagy. Az xboxhoz nem kell semmi pluszt venni 100000-ért mert fölösleges. Az xbox úgy ahogy van jobb mint a wii és ez tény. Ez van. El kell fogadni. Válaszoló, mit választottál?
2013. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én inkább PS3-at vennék. Mielőtt bárki beszólna, hogy biztos nem próbáltam még az XBox-ot, barátomnál szoktunk játszani minden hétvégén. Szerintem azért PS3 mert ingyen van a multi, FULL HD a játékok minősége, BLU-RAY lemezt is lejátszik, a motion kontroller pontos, és jobbak az Exlkuzív címei. Little Big Planet 1-2, Uncharted 1-2-3, The Last of Us.
2013. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!