Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az emberek többsége miért...

Fastresponse kérdése:

Az emberek többsége miért utálja az LG márkát?

Figyelt kérdés
Nekem minden majd nem minden termékem LG sose volt gond semelyikkel sem. Pedig már meg vannak egy ideje. Elismerem van neki rossz múltja de az utóbbi időben bele húzott és sokat javult. Csak azt nem értem a Samsung mivel jobb? Az lehet,hogy több terméke van de annak fele rossz(Tudom,mert van barátom a samsungnál). Kiváncsi vagyok lehet valaki el tudja nekem magyarázni.

2013. aug. 9. 03:28
 1/10 anonim ***** válasza:

nem tudom, én egyikért se vagyok oda annyira, nem találom megbízhatónak, nincs benne semmi plusz amiért azt választanám mondjuk a sonyval szemben

arról tudom hogy tényleg nagyon jó, eddig is az volt és tökéletes volt, így nem is nagyon akarok mást

2013. aug. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Nekünk 30 éve a legtöbb háztartási gép + elektronikai cucc Samsung (van némi tapasztalat a márkáról).

Pl.egyszer vettünk LG mikrót 2 év és meghalt a Samsung 5 éve működik,ez csak egy szempont (pl.a Samsung hűtőgép 12 évig működött).

Az hogy Samsung termékek fele rossz nagy hülyeség.

A másik pedig nézd meg a Samsung támogatottságát,ingyenes support telefonszám,és minden esetben házhoz jönnek ha hibás a termék legyen szó TV-ről vagy akár mobiltelefonról,magyarán ilyen háttérrel lealáz bármilyen márkát(és vannak olyan termékeik amire 36hónap a garancia).

A másik tényező Samsung alapítva 1938-ban az LG 1958-ban 20év tapasztalat és fejlesztés az ami miatt jobb a Samsung.


[link]


[link]


A Sony-ról meg annyit hogy már nem olyan mint régen és ez a fiaskó sem tett jót a cég hírnevének.(pedig 25-30 éve tényleg az egyik legjobb volt amíg eredeti japán cuccokból volt összerakva)


[link]

2013. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom az LG-vel. Az első LCD monitorom LG, 10 éve vettük, a mai napig működik hiba nélkül. Viszont nekem a Samsung is épp olyan pozitív márka. Nekem jobban bejött az ő tv-jük, azt vettem, és nem bántam mg. Én nem azt nézem, hogy nekem LG tv, vagy LG mikró kell, hanem kell egy tv, mikró, ennyim van rá, melyik a legjobb ennyiért. Ha utánanéz az ember rendesen nagyon nem lehet mellényulni.
2013. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 JulesM111 ***** válasza:

Azért szokták utálni az LG-t és a Samsungot, mert tényleg vannak olyan termékeik, amik nem frankók. Pl. egy 200ezer Forintos LG, vagy akár Samsung TV nem rossz, de ha valaki vesz valami 70ezer Forintos TV-t, és hamarosan tönkre megy, akkor kiabálja bele a világba, hogy az LG vagy a Samsung ilyen, meg olyan sz@r. De ezt a storyt ragozhatjuk még marhasok gyártó irányában is.


Az LG-t én a neve miatt nem szeretem amúgy. Egyszerűen hülye neve van, és kész, mint a Panasonic :)

Ettől függetlenül úgy alakult az életem, hogy mikor a lakást sikerült megvenni, rohadt meleg volt, klímát akartam azonnal. Azonnali szereléssel cask egy LG-t tudtak számomra beszerelni, még más nevű klímára várnom kellett volna 2 hetet. Örültem, hogy valaki másnap a szezonban beszereli, és így sakk-matt alapján egy közel 200ezer Forintos LG klíma került felszerelésre, beüzemelésre. Elégedett vagyok vele, kb 5 éve megy gond nélkül.

2013. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk LG tévénk van. A samsung beadta a kulcsot. Tökéletesen működik. Mondjuk használunk hozzá egy Apple TV -t :D. És akkor itt rövidre is zártam!
2013. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2. Nem hülyeség,mert minden pénteken beszélek a haverral és mondja,hogy eladnak naponta 70db tv és 30-at 2-3hónap múlva hozzák szervizbe. Pedig nem két forint azok a tv-k. És ez az 2011-es évben kezdődött az előtt csak 10-et hoztak vissza a 70ből. Én régen nagyon szeretem a Samsungot de vettem tőlük egy telót és két hét múlva már nem reagált a képernyője semmire pedig az sem volt olcsó. Aztán anyámék tévéje persze Samsung (234 000)7 hónap után tönkre ment persze egyiket sem csinálta meg a Samsung ingyen. Na ott határoztam el, hogy inkább LG márkát veszek, mert apám telója 9 éves és még semmi baja. Én már csak LG terméket vásárolok,ha elektronikáról van szó. Nálam 2:0 az LG javára. Bizonyára minden márkának van rossz szériája lehet mi pont azokat fogtuk ki. És az Lg-nél meg pont nem. De az LG tv-m 8 hónapja van meg és még megy. Már 1 hónapja jobban teljesít anyámékénál :D. Az lehet,hogy nincs ingyenes supportja,de ahol vettem a tv-t azt mondták kijönnek érte,ha gebasz lenne. De van élő chatje ott segítenek és nem kell egyből szervizbe vinni,ha ott nem tudnak segíteni akkor jönnek érte.
2013. aug. 9. 14:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gondom az LG-vel, ha monitor, TV, lejátszóra gondolok, bár a telefonoktól nem vagyok elragadtatva. Ami a Samsungot illeti... Le se írom, mert több csillagozás lenne a kommentemben mint az égen. Egyszerűen rossz. Koppincsolnak mindent és jópofizva eladják. A telefonjaik rondák, nem üzembiztosak, és kényelmetlenek, nem is értem, mikor jönnek a kérdések, hogy mit vegyek, Samsung vagy (pl.:) Sony?

gondolkodás nélkül rávágom, hogy Sony...

Szóval, igenis az LG jó, a TV-k monitorok közt az egyik legjobb, nekem is 10 éve van meg az LG monitorom, még semmi gond nem volt vele. A Samsung meg olyan mint a kínai termékek, hasonlít a többire, de messze nincs olyan, mint amiről mintázták ;)

2013. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából a SONY-ra esküszöm. Több mint 30 éve vannak Sony termékeink, és azóta egy darab nem hagyott cserben! Van pár LG is a házban (klíma, fiam DVD lejátszója, monitor, mikró, stb.) rosszat róluk se tudok mondani, teszik a dolgukat. Telefonból nálam a Samsung az ász, több készülékem volt Samsung és egy se romlott el. A mostani Galaxy S3 is már 2-3 komolyabb leejtésen túlesett, és semmi baja! Szóval mindenki mást favorizál, ami nem baj, amíg nem szül vitás helyzeteket, meg fikázást.
2013. aug. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelo.Ez tokeletesen igy van en se gyulolom a Samsungot csak sajnos mar tobbszor okozott csalodast de az elott semmi bajom nem volt vele. Utolso elotti. Igen sajnos mobil kapcsolatban én se vagyok megelegedve az LGvel. Ritka nagyon mikor jo telefont csinalnak azokat meg kell ragadni. Én is igy tettem. Bar en fel tuningoltam de az alap telo is jo szerintem. (Bocs mobilrol vagyok es nem volt kedvem ekezetezni. Igy gyorsabb)
2013. aug. 11. 12:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezer bocsánat össze kuszáltam a sorrendet. De aki telokrol is írt neki szól a telefonos.
2013. aug. 11. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!