Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-at vagy PS3-at vegyek?

Higgany kérdése:

Xbox 360-at vagy PS3-at vegyek?

Figyelt kérdés
Öcsém kapná(12 éves), multizni nemhiszem, hogy szeretne! Melyiket lenne érdemes megvenni? Vásárlásnál mire kell figyelni, jó-e a használt gép?

2013. ápr. 16. 15:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"Na hol vannak a játékok??Savanyú a szőlő?

Linkeltem egy blogot ott leírták miért jobb a Live ráadásul aki írta Xbox360-al és PS3-al is rendelkezik,úgy hogy egyedül csak te vergődsz,hogy nincs igazad."


Egyenlöre törölve vannak az ezutáni hozzászólásaim nem kéttséges hogy neked van erre jogosúltságod!Így nehezen tudok linkelni haver! :D

2013. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#20. Pont hogy a blogban a PS3 preferálja de elmondja hogy miért jobb a Live.

A másik 16.000Ft töltsd le a Bioshock Infinity-t nyugodtan amikor boltban 10-12ezer ft a többi játék a Bioshock 1-2 is drágább mint a Live-on sőt a Fallout New vegas DLC-k is valószínű a többi játékkal is ugyan ez van.

Arcade játékokból az Live-on sincs hiány és jóval olcsóbbak mint a PSN kaphatóak.


[link]


[link]

2013. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

#19.Amúgy engem sem érdekel mit gondolsz hidd el.

jönnek a Nextgen gépek én arra összpontosítok (Xbox)azonnal megyek érte amint a boltba kerül,és most készülök összerakni 6kiló-ért egy PC biztos ami biztos.Tőlem aztán fújhat a szél.Tőlem vitatkozhattok tovább az elavult konzolokról.

Itt a fő gyengéje a PS3-nak.


"Sawyer also says that the PS3's internal structure makes the problems more pronounced, due to the divided memory pool. He later explained that the Xbox 360 has 512 megs of RAM usable, while the PS3 has 256 for system, 256 for graphics. "It's the same total amount of memory, but not as flexible for a developer to make use of."


itt a link nehogy az legyen hogy én találtam ki.


[link]


Na szia neked is.

2013. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

#22


Igaz, rohadt drága, de ennek is megvan az oka, ami az, hogy Sony jól tudja, hogy megosztják többen is az accjukat, tehát 18000/2-be kerül. Ha valakinek nincs haverja, akivel mindig tudna felezni, akkor annak felejtős Store-ról vásárolni, mert tényleg rohadt drágák az új játékok.

De szoktak lenni nagyon jó akciók kb hetente, szóval mindig találni valami olcsó gyöngyszemet.

DLC játékok árai viszont ugyanannyi, mint Live-on.


#23


Ez teljesen jogos, de ez a felhasználókat nem érinti. Ez a játékkészítőknek okoz(ott) fejtörést, nekik volt nehéz 256 mega RAM-ból kihozni ugyanannyit, ezért volt a PS3 az első kb 2 évben konkrétan szar, mert nem tudtak rá rendesen programozni. De ez már évek óta a programozóknak sem igazán probléma, már kiismerték a rendszert.


Az meg igaz, hogy elavultak ezek a konzolok, de konzolt nem is azok vesznek, akik 1080p-ben 600 FPS-el akarnak DX11-es Crysis 3-al játszani.

2013. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ha normálisan tudnának programozni a PS3-ra nem lenne különbség mai napig a multiplatform gamek között de van és az Xbox javára.Ezek nem 3-4 éves játékok.


http://www.youtube.com/watch?v=Q1u77Hk30UQ


http://www.youtube.com/watch?v=Mx2f5eDeMJQ


http://www.youtube.com/watch?v=1fO3zuWwN3M


http://www.youtube.com/watch?v=QuOBSSabBU0


http://www.youtube.com/watch?v=FCl3P3mqZK4


A lényeg ha valami kevés egy gépben,azon a programozás sem segít.

Amúgy a Sony is elismerte hogy,nem volt jó húzás a PS3 konstrukciója nem véletlenül PC alapon fut majd a PS4 a Cell procit meg elvetették eleve bukta volt.

Azért nem fognak újra iskolapadba ülni játékfejlesztők mert a Sony különleges gépe a piacra került (ez még most is meglátszik a multiplatform játékoknál).Egy konzolos üzletág nem támaszkodhat csak az exclusive gamek-re azoknak csak hab a tortán kellene lenniük Pl:gyönyörű játékok és még gyönyörűbb exclusive-ok (nekik az első rész nem nagyon jött be).A PS3 tervezésénél,pont a fejlesztők igényeit szarta le a Sony, meg is fizetett érte rendesen.Ráadásul átverték a játékosokat hogy minden játék 1080p és 60Fps lesz,ezzel szemben az összes játék közül ha ez 10%-ra igaz akkor sokat mondok inkább 15db-ról beszélünk és a 30fps-t sem képes stabilan tartani.

Nem kell elvakult fanboy-nak lenni,be kell nyelni a békát és kész.Én 13 évig PS tulaj voltam(akkor nem mondták rám hogy fanboy 5 éve van Xbox360-am és egyből le

fanboyoznak pedig 8 évvel le vagyok maradva a PS-hez képest) váltottam,mikor jött az Xbox360 miért?Csak azért mert a Fallout 3 klasszisokkal szebb rajta,és nem valami túlmisztifikált exclusive cím miatt.Aki azt mondja,hogy az exclusive játékok miatt vett,ilyen vagy,olyan konzolt azt szemen kéne köpni,mert hazudik mivel minkét konzolra talán ha 10-15 igazán jó cím(AAA) jut,nem hinném hogy csak ennyi játékkal játszik egy ember.

Az a baj,manapság annyira elvakult némelyik ember hogy attól nem lát igazán.

2013. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Nem fogok egy ilyen hosszú hülyeséget elolvasni, még ha valami értelmeset írnál már az sem érdekel.

Videókat sem nézem meg (az elsőbe belenéztem, nagyon minimális a különbség, néha meg még a PS3-on jobb is, és hacsak nem összehasonlítod a két konzolt egymás mellett, akkor sehol sem fogod észrevenni a különbséget), multiplatform játékoknál ma már igenis minimális a különbség.

2013. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Magyarán csak az exclusive-ok szebbek a PS3-on! (mondjuk ez is szubjektív.)

OK!!!

Több kérdésem nincs is!

2013. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
hű srácok ti nem vicceltek :D
2013. ápr. 20. 00:32
 29/30 anonim ***** válasza:

#28


PS3 vs X360, iOS vs Android, ezek a kérdések nagyon gyakran vannak feltéve, és gyakran még ennél is több hozzászólás van, még több hülyével és téves infóval, ez light-osnak mondható.

Amúgy a válaszok 90%-át hagyd figyelmen kívül, hisz nem tudod kinek van igaza, legjobb lenne megkérdezni az öcsédet, ha nem meglepetésnek szánjátok, hisz ő lehet, hogy inkább erre vagy arra vágyik.

2013. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Fanbojokból is sok van,még ha le írod neki a számszerű tényeket mitől gyengébb,vagy erősebb,egy konzol akkor is azt fogja kihozni jobb gépnek ami neki van.Közel 30 éve konzolozom volt egy jó pár fajta gépem,azt kell mondjam a lényeg még mindig ugyan az,a játék csak a gamerek helyett most fanbojok vannak.
2013. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!