Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-at vagy PS3-at vegyek?

Higgany kérdése:

Xbox 360-at vagy PS3-at vegyek?

Figyelt kérdés
Öcsém kapná(12 éves), multizni nemhiszem, hogy szeretne! Melyiket lenne érdemes megvenni? Vásárlásnál mire kell figyelni, jó-e a használt gép?

2013. ápr. 16. 15:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

"A PSN-re ha befizetsz 20.000Ft kapsz ajándék játékokat, azért érezni az iróniát ajándékért fizetni jó vicc"


12 ezer Ft egy évre a PSN plusz de mindegy!És egy évben 45 játékot kap az ember havi frissítési szinten elosztva és ha lekerül a PSN + listáról a játék az elöfizetö ugyan úgy tovább megtarthatja a játékot amíg él az elöfizetése de ha lejár és megújítja ugyan úgy megint az övé a játék és minden hónapba több újjabb játékot tölthet le eggy évig!

És senki se mondta hogy ajándék hanem a az eggyéves 12 ezres elöfizetésért kapsz havonta több játékot!


Amúgy ilyeneket IS le lehet tölteni ps+ elöfizetéssel

-Warhammer 40,000: Space Marine

-Darksiders

-inFamous 2 


Ezek nem tudom mióta gyerekeknek való játékok! /:

2013. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
És hol szed te össze 2000 Ft-os darabáron tíz jó játékot max Harry Pottert használtan!
2013. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

Magyarul bérled a játékokat az nagyon jó.A Live-on egyszer fizetsz érte és végleg a tiéd és nem kell a futtatásához net kapcsolat.Akkor a PSN sokkal nagyobb lehúzás kösz hogy felhívtad rá a figyelmemet.

Itt egy pár a Live-on megvásárolható játékokból ez csak töredéke.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Ja és nincs közte Harry Potter.O:)
2013. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

OMG LOL ennyire agyhalott te se lehetsz!

PSN-en is meg lehet venni a játékot ami örökre a tied a ps+ csak egy lehetöség!

Ebböl is látszik hogy olyat fikázol amit nem is használtál és fogalmad sincs róla!


[link]

2013. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Te égetted be magad és a PSN-t linkeld már el hogy mennyiért veszed meg ott a játékokat.De olyan szintűeket amilyeneket én is linkeltem.
2013. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Semmivel nem égettem be magam csak jól megbukott a mondanivalód és erösen védekezel mert fáj hogy igazam van!
2013. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

Na hol vannak a játékok??Savanyú a szőlő?

Linkeltem egy blogot ott leírták miért jobb a Live ráadásul aki írta Xbox360-al és PS3-al is rendelkezik,úgy hogy egyedül csak te vergődsz,hogy nincs igazad.

Na szia.

2013. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

#8


Írtam is, hogy már az új slim megbízható, de ettől és mindentől függetlenül durván ciki az a 25%-os meghibásodás, szóval a "megbízhatóbb" kifejezést már csak ez miatt is el lehet felejteni.


#9


Igaz, nem mindenben a PS3 a jobb, és az ténylegese igaz, hogy a Live szociálisabb, felhasználóbarátabb, de te eddig nem azt írtad. Te azt írtad, hogy stabilabb, ami viszont egyáltalán nem igaz, ha a PSN is atomstabil, akkor annál hogy lehetne a Live még stabilabb? Ugyanúgy stabil mindkettő.


#10


20000 forint? Sokkal inkább 12000.

És te nem az "ingyen" játékért fizetsz, hanem különböző extra szolgáltatásokért, az, hogy teljesen véletlen kapsz rengeteg ingyen játékot az csak plusz egy extra. Amíg nem voltak ingyen játékok (mármint nem ennyi, nem az Instant Game Collection keretében) akkor is ugyanennyi volt a PS+ előfizetés, szóval nem a játékokért fizetsz elő.

70-80%-a gyerekeknek való? Akkor sorolom: Dead Space 2, Red Dead Redemption, Infamous 2, God of War, Bulletstorm, Borderlands, Bioshock 2, Batman: Arkham City, Darksiders, Crysis 2, Deus Ex, Just Cause 2, LittleBigPlanet 2, Motorstorm: Apocalypse, Resident Evil 5 Gold Edition, Sleeping Dogs, Starhawk, Warhammer 40k, Vanquish, PS Vita-ra meg Uncharted, MGS HD Collection, Gravity Rush, és több nem jut eszembe.

Ezek csak a nagy címek, amikre egyáltalán nem lehet ráfogni, hogy gyerekes. Mindezt 12000 forintért. Ha használtan veszed akkor is max 3 ilyen játékot tudsz megvenni 12000-ből, ráadásul ezt egy haveroddal meg is tudod osztani, és akkor a pénzt is felezhetitek, már rögtön csak 6000.

Na jó, LittleBigPlanet 2-re, ha idióta vagy rá lehet fogni, hogy gyerekes, de egy felnőtt is ugyanúgy el van vele, sőt, a felnőtt már nem tart "cikinek" meg "gyerekesnek" egy játékot csak azért, mert nincs benne öldöklés meg vér.

És még ehhez jön egy millió PSN-es és indie játék, Machinarium, Limbo, Outland, Quantum Conundrum, Lara Croft, sorolhatnám, ebből is rengeteget kaptunk ajándékba, mindegyik jó játék, sok AAA kategóriás "nagy" játéknál is nagyobb játékélményt nyújtanak.


#13


PSN-en is ha megvásárolod a játékot az örökre a tiéd, még ha akciós akkor is, de ha ajándékba kapod, ingyen a játékot akkor csak addig használhatod, amíg van aktív PS+ előfizetésed, de mivel rohadtul megéri úgy sincs olyan ember, aki előfizet, és ne tetszene neki a rendszer, és nem fizetne elő újra.


Ezeket a játékokat meg nem tudom miért linkelted be.


#13


Harry Potter is hogy jön ide?


Hogy linkeljek pár játékot, és hogy mennyibe kerül:

[link]

[link]

[link]


Regisztráció nélkül nem látod ezeket, de az már nem érdekel engem, hisz tökre nem érdekel, hogy mit gondolsz, csak azért álltam le kijavítani a hülyeségeidet, mert unatkoztam.

Hogy egy példát hozzak fel: Bioshock Infinite Live-ról még le sem tölthető, PS Store-on már nem tudom mióta fent van.

2013. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#18


Attól, hogy valakinek van mindkét konzolja még nem objektív egy teszt. Illetve ez csak egy ember. Én is ismerek egy embert, akinek van mindkét konzolja, és ő a PS-t preferálja, akkor azért, mert neki az tetszik egyértelműen az a jobb?

2013. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!