Bakmacs kérdése:

Milyen elektromos gitárt vegyek? Hozzáértők segítségét kérném

Figyelt kérdés

tanulásra kellene és Cort márkában gondolkodom.

érdemes megvenni egy szettet, amiben Cort X1-es van ( [link]

vagy inkább kicsivel többet áldozni rá és egy X2-essel kezdeni és külön venni hozzá a kombót, stb,?



2013. ápr. 16. 09:52
 1/2 Nyuzó válasza:
Helo! en egy par eve zenelek van akusztikus elektromos is. minden fele keppek csak azt tudom ajanlani kezdesnek tanulasra alap egyszeru gitart. a cort x1 es cumo az egesz jonak tuni...ugyan csak: gyakorolni tanulasra nagyon jo. minel olcsobb annal job. persze van egy hatar is ami az ar-hasznalhatosag...ezt azert szerintem tartja a cort marka. lenyeg a lenyeg. a cort x1 cumo megeri a penzet. az x2 nem tud sokkal tobbet es az csak maga a gitar nincs hozza semmi. en a x1 csomagos verziot ajanlanam!:)
2013. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Cort legjobb az olcsó márkák közül. Szerintem nézz még körül a használt piacon(expressz, gitarshop, vatera), de amennyiben újat akarsz ez a szett vállalhatónak tűnik első próbálkozásnak. Kitartást!
2013. ápr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!