Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem nagyon érték az elektromos...

Nem nagyon érték az elektromos dolgokhoz. Egy mikrofont szeretnék venni, ének mikrofont. (? )

Figyelt kérdés
(nem olyat amilyet a géphez szoktak venni beszélgetés céljából. ) Igazából már van egy, de azt nem én vettem, hanem kaptam, és kiderült hogy az karaoke mikrofon, ami nem használható számítógépre dugva. Milyen típusút válasszak, hogy jó legyen gépre dugva?
2013. ápr. 9. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Mire kell?

Semmilyen normálisabb mikrofon nem lesz jó "gépre dugva", ami meg jó, az ált ilyen 200 forintos borzadáj.

2013. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen PC mikrofon vagy headset.
2013. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Éneklésre, mongyjduk egy nagyobb bulin, vagy esküvőn.
2013. ápr. 9. 10:14
 4/8 anonim ***** válasza:
És akkor mi a fenének akarod gépre dugni?
2013. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát gépre, hangszóróra, ahogy tudom használni.
2013. ápr. 9. 10:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem számítógép kell, hanem az ajándékba kapott mikrofonodhoz egy erősítő meg hangfal.
2013. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van egy sima hangfalam. működhet valahogy.? vagy mire kellene rádugnom?
2013. ápr. 10. 11:14
 8/8 Golan Trevize ***** válasza:
Erősítőre kell rádugnod, ha zenét is akarsz nyomatni közben, akkor egy keverőpult sem fog ártani.
2013. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!