Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox-ot vagy Playstation 3-at...

Xbox-ot vagy Playstation 3-at vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy konzolt venni, de nem tudok dönteni. Főként sport játékokat használnék rajta (Fifa, NBA. stb..), van különbség a kettő között grafikailag? Ha igen akkor melyik javára?

Melyiket vegyem, és miért?



2013. márc. 3. 19:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A Live-al kapcsolatban kattints a linkre amit küldtem a Bal oldali oszlop a Silver az ingyenes a Jobb oldali oszlop utolsó 5 lehetősége amiért fizetni kell de szerintem ez nem olyan bonyolult vagy igen?Vagy azt hitted maga Live is pénzbe kerül?Nem.Csak az az +5 szolgáltatás amivel hosszabb a jobb oldali oszlop azért kell fizetni.Ha lejár a Live attól még tölthetek demo-kat,DLC-ket stb..csak az +5 nem fog működni ennyi.
2013. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#10


Megbízhatósággal kapcsolatban: oké, hogy a tiéd működik, de statisztikák szerint is a (régi) xbox-ok sokkal nagyobb eséllyel fognak meghibásodni, mint a PS3. Slim-nél ez már nem szempont, azzal sikerült felvenni a versenyt a PS3-mal, így ma már mindkettő megbízható, de akkor is azt mondani, hogy az Xbox megbízhatóbb szimplán hülyeség.


Véletlen meghibásodások meg tényleg vannak mindkét esetben, ezért van kb 5%-on a meghibásodási aránya mindkét konzolnak ma, de a nem-slim Xbox-ok 25+ százaléka elég durva adat.


Live-val kapcsolatban ezt mind tudtam, azt nem tudtam mire írtad ezt, hisz nem rémlik, hogy írtam volna olyasmit, amire ez jó lett volna válasznak.

2013. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Én nekem 6 éve van ps3 mam : semmi hiba a barátaimnál láttam (nekik xbox juk van) hogy nagyon idegesek miatta és azt mondják rosszabb grafika , nem olyan megbizható rendszeresen akad és ha tehetnék inkább ps3 mat vennének. A karácsonykor jön ki a ps4 és az xbox 720 is: Az osztályban 10 fiúból 7 ps4 et venne. A mouvie az jobb mivel sportjátéknál vogsz valamit a kezedbe ihy élethűbb és annak is jobb a grafikály mint a kinektnek. Ps3 mat ajánlom de ha tudsz várni karácsonyig vedd meg a ps4 et. ( mert szerintem jobb lesz mint az xbox bár nem lesz túl nagy változtatás csak a játék lesz gyorsabb de biztos nagy játékélmény lesz)Ja és a ps 3 jirányítója könnyebb fogású szerintem!!!!
2013. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Olvasgattam külföldi oldalakon a a PS3 sárga ledes problémáról mivel magyar nyelvű oldalakon nem találtam sokat de külföldi oldalakon bőven olvashatsz ilyen témáról igaz a régi 60GB FAT-okat érinti(a 90nm forrasztások miatt) de hidd el ugyanolyan százalékú volt a meg hibásodási arány mint annak idején az első kiadású Xbox-oknál.
2013. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#13.A PS3 azért kell a kezedbe fogni valami mű bránert mert pontatlanabb mint a kinnect.

Nem tudom milyen akadásról beszélsz nekem meg az ismerősöknek nincs ilyen problémám és sosem vennének PS3-at.

Itt meg nézegesd hogy melyik szebb.


http://www.youtube.com/watch?v=QuOBSSabBU0


http://www.youtube.com/watch?v=Q1u77Hk30UQ


http://www.youtube.com/watch?v=3bQmaNoqGFM


http://www.youtube.com/watch?v=Q4y6bsBO2CQ


http://www.youtube.com/watch?v=7daGkdU86pc


http://www.youtube.com/watch?v=h3JTabiy5tI

2013. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#13.Még annyit hozzáfűznék hogy a helyesírásod alapján még az ötödik osztály szintjét sem ütöd meg,amiből kiderül hogy, óvodás korodban kaptad a PS3-at.De inkább valószínű hogy kamuzol.

Javaslom járj korrepetálásra vagy,tanulj többet hidd el a javadra válik.

2013. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Semelyiket sem...


Egyszerűen azért mert mindkettőre fos játékok jelennek meg,persze vannak kivételek,de kevés.Még a PS1-nek is jobb játékfelhozatala van.Csakhát ugye azokat a játékokat nem érdekli az embereket mivel grafika b*zik.Pedig nem az a lényeg hanem a hangulat.Hangulatban pedig a PS1-es játékok verik a PS3-as vagy Xbox360-as játékokat.A PS2-es játékokról meg ne is beszéljünk mert azok PORIG ALÁZZÁK az új generációs konzolok játékait.Csakis kizárólag a multi miatt vehetik fel a versenyt az új generációs konzolok a régi generációs konzolokkal.Ha nem lenne multi akkor rég eladtam volna a PS3-mat,gondolom hugom is eladta volna az Xbox-át,ő is csak a multi miatt játszott vele,jelenleg valamelyik régebbi számítógépes játékkal játszik inkább multin.A másik dolog pedig az hogy az embernek félnie kell attól hogy használja a konzolját.Ez már a harmadik PS3-mam,mert az első kettő rövid idő alatt bedöglött.(A második fél év után) Hugom Xbox360-a mondjuk kibírt 2 vagy 3 évet,de az sem büszkélkedhet.Sokkal többet játszottam a PS2-mel,mégis a mai napig MŰKÖDIK pedig minimum 6 éves.PS1-et is szarrá játszottam mégis működik még a mai napig is.Jó tudom,sokkal összetettebbek az új generációs konzolok,vannak hűtési problémák stb stb de kit érdekel?Csináljanak egy rendes konzolt,ne zsúfoljanak bele egy kis szaros dobozba vagy 500 tonna vasat.Az új generációs konzolok így is már inkább hasonlítanak egy PC-re,akkor már nem mindegy lett volna ha beleb*sszák egy ATX gépházba?


Úgyhogy kérdező,én azt mondom hogy semelyiket se.Én megbántam hogy megvettem a PS3-at,alig vannak rá játékaim,PS2-re meg a többire van egy tucatnyi.Igazából nem a konzolokat hibáztatom hanem a hülye gyártókat meg a fejlesztőket akik kifogytak az ötletekből vagy egyszerűen a pénzőrület miatt inkább ilyen retardáltaknak és grafika b*ziknak való játékokat csinálnak ahol nem kell gondolkodni semmit...Nuku hangulat

2013. márc. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

xbox360ra olyan 2011 v 2010 ig a multiplatformos játékoknak a grafikája jobb...viszont a multiért fizetned kell


ps3 ingyen mutli... (ehhez is van move szal nem toom minek kell felvágni hogy kinect van boxhoz meg etc)


Azt veszel amit akarsz engem nem érdekel 600 ilyen téma van...

2013. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#17.Sok igazság van abban amit leírtál én,is sokkal többet és jobbakat játszottam a PS1-PS2-őn.Az Xbox360-ra összesen 5 játékom van amiért megérte a pénzt kiadni Fallout3,Fallout New Vegas,TES:Skyrim,Borderlands1-2 utóbbi kettő csak a multi miatt.A grafikai összehasonlításokat csak azért linkeltem mert mindig mondják hogy így meg úgy szebb a PS3 holott inkább csak nehéz elviselni egyes embereknek hogy megvesznek egy drágább gépet mint az Xbox360 és látniuk kell hogy hába került több pénzbe egyátalán nem szebb sőt néha ratyibban néz ki a játék mint a rivális konzolon.Persze erre mondhatjuk hogy a programozók hibája de az megint elég siralmas kifogás.A konzolgyártóknak szem előtt kell tartani a programozók igényeit is és ezt a tervezésnél a Sony igen csak kihagyta habár jóval erősebb gép mint az MS konzolja mégsem igazán tudta előnyére fordítani.Az egyik cikkben is amit olvastam egy nagyon jó hasonlat volt"a Sony gépe mondjuk egy bika erős sport autó 9 fokozatú váltóval amit a világon kb:5-6 ember képes vezetni".Nem várhatják el hogy több ezer programozó üljön be az iskolába csak azért mert a Sony valami újat alkotott meg is lett az eredménye.

Sok ember le sem írta volna amit te(hogy ez a 3-dik PS3-as gépe) amit vett mert,annyira védik a mundér becsületét pedig az az igazság hogy egyik konzol sem tökéletes.Én is cseréltem az Xbox-omat mert csak 2.generációs volt nem lett 3LED problémás mert nem vártam meg ahogy,ki jött a 3.generáció(Jasper)azonnal lecseréltem így nyugodtabban játszottam tovább a Fallout3-mal.Engem sem érdekelnek a csili-vili tartalmatlan agyatlan játékok pénzt sem adnék értük azért van csak annyi,amennyit felsoroltam.Sajnos nekem közrejátszott a konzol vásárlásnál az is hogy a PC-m olyan gyenge hogy alkalmatlan játékra.De akinek jófajta PC-je van inkább azon játsszon vagy esetleg várja meg a Nextgen konzolokat de nem hiszem hogy játék tartalmilag javulna a helyzet.Valószínű én is csak az miatt a pár Bethesda játék miatt fogom megvenni ami kijön majd hozzá mert a többi egy forintot nem ér.

2013. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

#19


Rühellem az olyan embereket akik csak azért védik az adott konzolt mert nekik is olyan van.Kész tényeket képesek ezért letagadni (Azért remélem hogy legbelül tudják hogy tévednek) A multiplatformos játékok állítólag azért jobbak Xbox360-on mert könnyebb programozni Xbox-on mint PS3-an.Ezért van az hogy csak az exkluzív játékoknál fordul elő hogy a PS3 grafikailag jobb teljesítményt nyujt.De itt annyira lényegtelen vitázni a grafikán mert nagyon elenyésző a különbség.Régebben grafikailag sokkal nagyobb volt a különbség a PS1 és N64 vagy a PS2 és Xbox között az utóbbiak javára,mégis a PS1 és PS2 voltak a legsikeresebb konzolok a világon.Igazából nem a konzolokat kell csesztetni.Például a N64 hiába volt erősebb a PS1-nél,mégis megbukott mert a játékkínálata inkább gyerekeknek szólt,akkoriban nem volt valami jó üzletpolitikája a N64-nek,vagy rosszul gondolom?


Hát igen,nem tudom miért kell úgy tenni mintha a PS3-as szériák nem lettek volna hibásak,ott is rengeteg YLOD történt,de a Blueray olvasó is bedöglött már fél éven belül,mondjuk lehet az nem sokmindenkivel fordult elő.Az a probléma hogy az embereknek nincsen önkritikájuk.nem csak magukra nézve,még a saját dolgaikkal szemben sincs.Hibáikat sosem ismernék be.Úgy viselkednek mint egy 5 éves gyerek aki azt hiszi hogy a kis katonája mindenkit letud győzni


Konzolpárti voltam eddig,már 2 éve PC-zek azért mert ha úgy vesszük annak van a legnagyobb játékkínálata az emulátoroknak köszönhetően

2013. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!