Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket vegyek Playstation 3...

Melyiket vegyek Playstation 3 vagy Xbox360 (kinecttel) vagy Wii U?

Figyelt kérdés
PS3 vagy Xbox? vagy várok Wii U-t?

2012. máj. 10. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Van már ezer kérdés, nézd meg.

Ha meg lusta vagy, engem nem érdekel, tőlem azt veszel amit akarsz, nekem ettől úgy sem lesz jobb vagy rosszabb.

2012. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel a Wii U még ki sem jött, így:

1. Ha kijön, nem lesz rá annyi játék, mint amennyi most a másik kettőre van.

2. Drágább is lesz valószínűleg.


Így őt most kilőném.


A másik kettő között meg az exkluzívok döntsenek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ps3+vs.+xbox..


Több, mint 29 oldalnyi találatot hozott ki, bőven lesz közöttük ehhez hasonló kérdés, jó válogatást! :)

2012. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Jelenleg hardverileg a ps3 a legjobb...(blu ray, 3D stb..)

AZ X-box 360 is nagyon jó! Én a Wii-t szeretem a legjobban, nagyon sok jó játék van rá!!! A WII U most jön, elvileg nagy durranás lesz!

Ha hardcore játékos vagy: ak ps3

Ha nem, akkor Wii, vagy WII U!(Utóbbin már viszont lesznek keményebb játékok is,..sajnos..)

2012. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző: miért "sajnos", hogy lesznek rá hardcore játékok? Attól még Mario és társai ugyanúgy jönnek, miért zavar téged, hogy van rá olyan játék, amit úgy sem fogsz megvenni?
2012. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző! Igazad van! Sajnálom, csak hát attól tartok, hogy a Wii U nagyon meg akar felelni majd a hardcore kedvelőinek, és így kevesebb lesz majd pl: a Mario :D .D
2012. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy erőltetnék, akkor nagyon elcseszett vezetősége lenne a Nintendo-nak.
2012. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!