Milyen konzolt vegyek?

Figyelt kérdés
Nemt tudom eldönteni,hogy xboxot vagy ps3-at vegyek.Melyiken tudok az unokatesómmal ketten jobban játszani?Kinectet vagy Move-ot érdemes?
2012. dec. 5. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem fogsz szarul járni, de a PS3 legtöbb esetben jobb.

Amik alapján dönts:

- exkluzív játékok (ez a PS3 legnagyobb előnye, rengeteg nagyon jó exkluzív van rá, míg boxra csak Halo, Halo meg Halo, viccet félretéve még Gears of War is, meg persze ezen kívül van még elvétve pár, de nem az erőssége)

- multiplayer (boxon fizetős, ps-en ingyenes, és semmivel sem rosszabb. Illetve PS-en az Instant Game Collectiont érdemes megemlíteni, ami a történelem legnagyobb játékakciója és a hülyének is megéri)

- Move vs Kinect: mindkettő nélkül tökéletesen elvagy, szerintem egyiket sem tudják kihasználni a potenciált. Kinect inkább gyerekeknek való, meg akik szeretik a casual játékokat, Move a hardcore játékosoknak, de azok is elvannak nélküle (de amúgy jó cucc, csak nem kihagyhatatlan)


Most más nem jut eszembe.

2012. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
melyiken lehet jobban netezni?
2012. dec. 5. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a kettő közül akartam valamelyiket, de végül a PS-t választottam. Pénteken fogom megrendelni. :D
2012. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az internetezésre az Xbox360 alkalmasabb benne a Youtube,Internet Explorer,és a Skype ezenkívül van Cross Game Chat(ami a PS3-ban nincs)vagyis ha különböző játékkal játszotok akkor is tudtok dumcsizni nem kell kilépni a játékból.A Live 7490Ft egy évre az havi szinten 600Ft de ez csak a videó beszélgetésekhez kell.A Kinnect kifinomultabb mint a Move.Itt egy link amin meg tudod nézni mi tartozik a fizetős és az ingyenes Live szolgáltatásba.

[link]

2012. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti mondatból ez kimaradt.Online játék barátokkal,Xbox Live party-k,korai hozzáférés különféle tartalmakhoz,A hét arany ajánlata.
2012. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4


PS3-ra megjelenés óta van böngésző, végül is Xbox csak 7 évet késett.

Ebből adódóan PS-re évek óta van Youtube is, de natív böngésző appot csak valamikor tavaly kapott.

Skype és Cross Game Chat tényleg csak xbox-on van, bár PS3-on is lehet videóchat-elni, de csak más PS3-asokkal, Xbox-on meg ugye bárkivel aki Skype-on van, lehet mobilról vagy PC-ről is (de elég ritkán használt funkció).

Cross Game Chat-re már nem tudok mit mondani, az tényleg hasznos, ha valaki haverokkal játszik, bár szerintem ha játszik valaki, akkor semmi értelme beszélni egy haverral, aki teljesen más játékkal játszik, mert figyelni kell.


Az meg hülyeség, hogy a Kinect kifinomultabb, vagy épp jobb, mint a Move, összehasonlíthatatlan.

2012. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!