Gépet vagy konzolt vegyek?

Figyelt kérdés
Pénzben, grafikában stb. melyik éri meg jobban?
2012. máj. 22. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Én xbox360+pc komboban tolom.

100 ezerből kijött.

2012. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem gép jobb de drágább is bár én nem tudnák konzolon játszani (fps ez jobban szeretem az egeret mint ps3/xbox kar ) ha van már 1 jó tvd akkor konzol olcsóbb
2012. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LinuxPower ***** válasza:

Konzol + valami netezős PC olcsóbb, mint egy gamer pc.


Amúgy nem fontos „jó tv” hozzá, régebbivel is lehet simán használni a konzolokat, igaz úgy nem olyan jó a képminőség, de használható úgy is...

2012. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Konzolhoz kell nagyon a jó tv, az úgy lesz igazán élvezhető.

Egészen más a 2, gépen a játékok egész máshogy néznek ki, az élmény nem annyira intenzív szvsz. Egy kinect-el játszani azért merőben más, mondjuk ketrecharcot, vagy bármit.

Mozogsz is, nem csak ülsz egy helyben, és az élmény is durvább, több érzékedre hat. Én mai eszemmel konzolt vennék, a gépre nem is fogok már szerintem költeni, valamire váltani fogok, de ez nagyon szubjektív.

2012. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
úristen a kinect szerintem vicc szar játékok vannak rá 8 éves szinten 1-2 kivétel van mint már írtam szerintem sokkal jobb az fps egérel könnyebb célozni és ha szereted a stratégiai játékokat akkor is pc + tudsz letölteni és multizni is ( ha jól tudom konzolon ha flasheled akkor nincs multi ) de lehet rosszul tudom. De te tudod én sose vennék konzolt mert méregdrágák rá a játékok vagy flashelem és nincs multi + xbox még fizetős is a live de 1-2 játék jobb mint pcn főleg verekedős játékok meg a fifa sorozat viszont fps szerintem pcn jobb.
2012. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
haveromnak van konzolra és tényleg jó meg kényelmes de amivel én szoktam játszani az nincs konzolra (hon,lol,warcraft 3,wow,diablo 3 + fps ek az ugyan van de nem szeretem analógal) ráadásul haverommal szoktam tolni igy
2012. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Konzolhoz is tudsz már régen kötni egeret és billentyűzetet, fps-t játszhatod azzal.

Megint egy ilyen vita, hogy mi a jobb, totál szubjektív az egész. Meg sem kell ilyet kérdezni, mert egyik fele azt mondja, pc, másik meg konzolos, lesz egy vékony réteg, aki meg mind2-t. Drága a játék konzolra, de én pl mai napig tekken 3azok.

2012. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy egy drága kiegészítővel lehet rá kötni, de az koránt se lesz olyan, mint PC-n, ráadásul túl könnyű is lesz a játék (multiplayerről beszélek).

Én PC játékos vagyok (másfél éve vettem az enyémet, 140e Forint volt, és szinte minden játékot még most is maximum grafikán 1920x1080 felbontáson futtat, max az AA-t kellett lejebb venni a 60fps-ért), volt konzolom is (Xbox360), de a PC jobb. Igaz egy konzol maga olcsóbb, de számomra a PC nagyobb élményt nyújt. Jobb irányítás, szinte minden játék 60 FPSel fut, míg konzolon egy rakás csak 30al. Annak köszönhetően, hogy bármit leszedhetek internetről, kipróbálhatok egy játékot, nehogy szart vegyek már, ami konzolon előfordult (ez eddig rengeteg pénzt spórolt meg, már konzolt vehetnék belőle). Én véleményem szerint egy PC jobban megéri, grafikája is jobb. De azt is nézd meg, hogy téged milyen játékok érdekelnek, mert van sok játék, ami PC-re nem jött ki, még is nagyon jók (Final Fantasy XIII, Halo3/Reach, Gears of war 2/3, God of war, Ratchet and Clank, Mortal Kombat 9, Uncharted, és még sokáig sorolhatnám), és ha leginkább olyanok érdekelnek, nincs sok értelme PC-t venni.

2012. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez megint egy szubjektív dolog. Én a verekedős/mászkálós játékokat jobban kedvelem, FPS-t már kijátszottam, ezért nem is költök többet gépre. Egyszerűen nem mutat újat, csak a grafika fejlődik, a történet semmi, amivel multizok, ahhoz meg akármilyen gép is jó.

Konzolt akkor éri meg venni, ha többen is akartok játszani rajta, pl. sport játékok, verekedős játékok, stb.

2012. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!