Gitzigirl kérdése:

Milyen Wii konzolt vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni a szülinapomra(ami máma van) Wii konzolt.

Ehhez én nagyon kezdő vagyok szóval nem tudom hogy melyik az a csomag,ami a legjobb lenne. Egy általános csomagot vegyek vagy amibe + kiegészítő is jár hozzá. Ha valaki ajánlana nekem akkor kérem,adjon hozzá honlap linket is.

Néztem magamnak egy olyat,ami világoskék színű,de nem tudom,hogy abba benne van a teljes szett is. A másik kérdés hogy ebbe a teljes csomagba beletartozik egy USB kábel is...



2012. jan. 11. 19:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Figyi!nekem olyan van(és ez nagyon jó)ami +os vagyis sokkal jobb és élethűbb az egész.ha csak Wii konzolt szeretnél venni akkor attol függ hogy miet veszel.szerintem a +osat vedd.a sima az kb attól függ hól nézed:7000-1200.de ha jó és élethűbb irányítást akarsz a + os-kb:1200-1700-is láttam már.elég az ha elmész pl:Elektro Wordbe,vagy a Saturnba,vagy a Médiába ,vagy csak a neten beírod Nintendo Wii kondozl +os.vagy írd be ezt a Goglébe:GAMESHOP-Wii és ott aztán sok minden van.
2012. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vegyél egy alapcsomagot tartalmazza:

- alapgép

- egy távirányító(remote)

- egy nunchuk, távirányító a másik kéz mozgásához

- egy játék

és majd rájössz, hogy Neked mi kell.

Ha ketten akartok játszani akkor fog kelleni hozzá egy második remote (távirányító) is.

További kiegészítők amiket még lehet hozzá venni:

- nunchuk (egyet tartalmaz az alapcsomag), arra való, hogy bizonyos játékoknál - pl. box-nál, íjászatnál - a másik kezed mozgását is érzékelje

- Motion plus, pontosabbá teszi a Remote-ot

- board, rá tudsz állni, szörfözni, snowboardozni...


Van olyan alapcsomag, amely tartalmazza a boar-ot és van olyan amely tartalmazza a Motion plus irányítót.

Ha tetszik a board akkor keress olyat. Ha van lehetőséged, akkor inkább a Motion plus-os csomagot vedd.


Két fontos dolog:

- USB kábel nem része a Wii-nek

- Világos kék Wii nincs ha jól tudom, csak fehér és fekete, illetve egy piros kiadás

Linkeld be légyszíves amit találtál.


Itt találsz boltokat:

[link]

2012. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Annyi kiegészítés az előző válaszhoz, hogy a Motion Plus csak azokat a játékokat pontosítja amit támogatják, nem mindet! Több játék el sem indul a MP nélkül.


És igen van kék változat a 2012-es Mario and Sonic olimpiai játékok limitált kiadás!

2012. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, és köszi a pontosítást.
2012. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És lehet hozzá USB venni,vagy a netről WII játékot ráírok egy CD-re?
2012. jan. 12. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Az USB alatt mit értesz?

Mert az USB egy csatlakozó típusa, amiből kettő van a Wii-n.

Mit szeretnél rákötni?

Másolt játékok alapból nem mennek rajta, csak chip-elés, vagy softmod után.

2012. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát azt szeretném,ha én tudnám rátenni a játékot a gépre,és nem megvenni...
2012. jan. 14. 19:30
 8/11 anonim ***** válasza:

- veszel egy Wii-t

- feltöreted (ugrik a garancia ezért)

- töltesz le játékokat, kiírod DVD-re és már megy is

2012. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
feltöretem?! és azt hogy kell?
2012. jan. 17. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy softmod, vagy chip. Keresel egy konzol üzletet ott talán tudnak segíteni...
2012. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!