Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen konzolt vegyek? További...

Milyen konzolt vegyek? Továbbiak lent

Figyelt kérdés

15 éves vagyo, és még sosem volt semmilyen konzolom, de láttam, hogy milyen jókat lehet vele játszani és szeretnék egyet.

Melyiket ajánljátok egy olyannak, aki még sosem játszott vele, melyik milyen típusú játkokhoz a legjobb illetve egyéb hasznos tippek;)


Köszi.


2009. szept. 5. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ár/értékben egy x360-ra érdemes beruházni.A PS2 már felejtős a PS3 meg csak akkor ha rengeteg pénzed van rá.Útikonzolban a legjobb a PSP.
2009. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
PS1 a legjobb szerintem :D:D:D az az igazi, amúgy Nintendo Wii
2009. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Van PS1-em, PS2-m, PS3-mam, X360-am, Wii-m, PSP-m :)


Szerintem a legjobb a PS2, játékot már nemnegyon adnak ki rá viszont ha kichipeled akkor rentgeteg játék közül választhatsz. Ugy tudom hogy a PS2-re jeletn meg majdnem a legtöbb játék.


Ha mai darabot akarsz akkor a Wii, pláne haverokkaléspár sörrel, felejthetetlen perceket okoz:) (vagy valakinekkicsuszik akezéböl a Wii Mote és bezuzza a TV-d vagy csak játszotok egy nagyon jót)

2009. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!