Megéri konzolt venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, megéri úgy konzolt venni, hogy ha már van egy jó PC-nk? Azon belül is PlayStation 3-ra gondoltam. Én mindig PC-n játszottam, viszont mindenki a konzolt isteníti mostanában, youtube-on szinte csak azt látni.
2011. szept. 14. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én soha nem játszottam PC-n, mert idegesített hogy állandóan volt valami baja, ez hiányzik, az hiányzik, ez nem elég, az fogyott el, kb egyszer sem volt olyan, még az eredeti játékoknál sem, hogy beraktam és ment. A ps-re meg megveszed a játékot, és pörög. Irányítás még a lövöldözős fps-eknél is jól meg van oldva, amióta kipróbáltam csak ps-el játszom, ajánlom neked is.
2011. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

konzol előnyei hogy a kiadott játék maximális grafikáját tudja, nem kell bővítgetni hogy elvigye a többit max új gépet venni amikor megjelenik pl: a ps4 de az nem most lesz :) végülis netezni is tudsz rajta stb.

de nekem a pc jobban bejött mert nem játszok. ha játékra kell akkor a konzolok jobbak mint a pc (na nem mindig de általában) ha pedig netezni, házit csinálni, msn stb. arra a pc messze jobb.

2011. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dave46 ***** válasza:
Szerintem igen. Kényelmesebb és mindig minden játékra készen áll!! És van egy pár nagyon jó game ami csak konzolokra jelenik meg.
2011. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csapacsupa ***** válasza:
Játszani konzolokon szokás. Nyilván megéri ha játszani akarsz.
2011. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Gamer PC-m van,de tervezek egy konzolt, csak nem a mostaniak közül hanem inkább megvárom az Xbox 720-at.Végülis az Xbox 360 már 6 éves.
2011. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát igen, az tart vissza a legjobban a vásárlástól, hogy már elég régiek, így is megéri még? Nekem sosem volt konzolom, nem értek hozzá.
2011. szept. 18. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!