Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri venni Nintendo DS Lite...

Megéri venni Nintendo DS Lite konzolt?

Figyelt kérdés

-Szeretnék venni egyet, de nem tudom, hogy hol a legolcsóbb, és hogy megéri-e venni.

Van már Psp-m, de akkor is szeretnék ilyet.

Budapesti lakos vagyok.

Max. 25000 forintom van erre a célra.

A válaszokat előre is köszönöm-


2009. nov. 24. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nagy PSP fan haverom vett magának nin ds-t, és azt mondta nagyon megbánta. Azt mondta nagyon bonyolult szerkezet, fel is húzta magát rajta többször is, azt mondta nem érte meg, a psp sokkal jobb. Én magam részéről nem tudok nyilatkozni, psp-m van, nem is akarok mást...

22L

2009. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A DSL pont 25K de kell még hozz köbö 4K-ért egy olyan adapter amibe raksz microSD kártyát és bármilyen játékot lejátszik. Semmi bonyolult nincs benne. A ceruzát kell használni, kattingatsz meg huzogatod, mint az egérrel azt csá.
2010. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zettya válasza:
"Nekem nagy PSP fan haverom vett magának nin ds-t, és..." figy a haverod baja hogy psp fan, neked meg nem volt ds-ed. DE a psp csak EGY dologban jobb a ds-nél és az a grafika (és nem a játék élvezhetősége sem) röviden: ha psp-t akarsz, akkor ds-t vegyél. Aki a psp-re esküszik, az a grafikához van szokva...
2010. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DSi vegyél az apródon van rengeteg 15.000-20.000 között
2014. ápr. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!