Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért mondják sokan hogy jobb...

Miért mondják sokan hogy jobb a PS3 mint az Xbox360 holott ennek semmi alapja?

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 20:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
44%

most mindjárt írok egy kérdést hogy a microsoft fanok mértnem bírják elfogadni hogya ps3 jobb.

Tudtad hogy egy fanboy?

egy normális indokot se tudtál elfogadni

jöttél a grafikával ami 1 indok.

hogy mért jobb a ps3om

szebben használja az árnyékokat, a fényeket és a tükrözést

és ne a youtube videókból indulj ki mert az olyan fanboyok mint te meghamisítják.

És a blu ray is egy indok!!!!!!!!!!!!!!!!

attól még hogy nem sok játék jön ki!!!!

mért nem érted??!!!

gondolom most elég rossz képet vágsz a fanboyozás miatt és azt mondod magada és nem is vok fanboy csak ez a hülye kommentelő ezt irogatja

[link]

az enyém úgy is jobb fanboy vagy

2012. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
44%
most nézem egy két helyen elírtam remélem azért érted
2012. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nekem mind két konzol van PS3 és Xbox360 a fan majmoknak általában csak az egyik gép áll rendelkezésre és 200Hz Samsung TV-m amit kimondottan a játékra vettem hidd el nem kell you-tube videókat néznem ahhoz hogy eltudjam dönteni melyik szebb,de ha már itt tartunk nézz meg nyugodtan a játékok frame rate összehasonlítását a PS3 a 30 FPS-t sem képes stabilan tartani és nem hinném hogy valaki is lejáratásból rakna fel ilyen videókat 720p,1080p minőségben.Egyébként ha cáfolható videók lennének nem hinném hogy a Sony nem töröltetné azokat ezen kicsit elgondolkozhatnál te is.
2012. szept. 2. 00:12
 24/31 anonim ***** válasza:
nem csak a grafika számít
2012. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
De nem ám ezért a Fallout 3 GOTY (méltán nyerte el a BAFTA díját 2009-ben)a legjobb játék a mai napig is,nem szeretem a lineáris szemeteket amiben jön egy egy csomó egyforma ellenség(5-10óra a játék idő)ezek a rágógumi játékok.Az hogy bejárható az egész világ,egy csomó mindent lehet csinálni fegyvereket,robbanó szereket.És a hangulat és a szavatosság 100%-os és kétszer ugyan az a szituáció nem igen történik meg benne minden játék kezdés egy új kaland.Ugyan ezt nyújtják a Fallout New Vegas Ultimate Edition és a The Elder Scroll:Skyrim játékok.
2012. szept. 3. 18:46
 26/31 anonim ***** válasza:
63%
De b@szki! Ha mindkét konzol megvan és te ennyire istenkiraly grafikateszter gamernek erzed magad,miert nem jatszol inkabb valamelyikkel? Eleve provokativ a kerdes!!! Ps3am van es lesz@rom az xboxot de nem azert mert jobb a ps grafikaja hanem mert nekem az van es az erdekel. Jobban tetszik...SZAMOMRA JOBB!!! Ennyi! Jatsszunk inkabb :-) mit kell tamadni.egymast? Jobb a box? Rendben...orulok! Megyek ps-ezni.
2012. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Igazad van ha téged csak a gép érdekel menj és játssz vele én általában előtte beteszek egy játékot és azzal nyomom,de biztos az is érdekes lehet ahogy te csinálod.

Csak ennyi a különbség nem sok de éppen elég.

http://www.youtube.com/watch?v=Q1u77Hk30UQ

2012. okt. 28. 02:02
 28/31 anonim ***** válasza:
Latom nem sikerult megertened a lenyeget. ELHISZEK NEKED MINDENT!!!! Nem mondtam h jobb a ps....az en igenyeimhez jobban passzol!!! Miért nem adod el a tiedet?
2012. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
A MGS 4 miatt.
2012. okt. 28. 12:57
 30/31 u.balázs ***** válasza:
0%
kérdezőnek van igaza... xbox sokkal jobb. nem értem miért nem fogadjátok el!! és mielött mobdanátok, hogy fan vagyok..nem..nem vagyok az mert még nincs egyik konzolom se mert eddig pc-ztem... nem csak grafikában jobb xbox. ha bár ott a bluray.. xboxnak meg a jobb anyaghasználata, menő funkciói... és nem egy olyan cég gyártja ami már alig él a lábán. konkrétan a mobiljai jók.. de már fooyamatosan veszteségeket szenvedtek el (tavaly elött 5milliárd ft tavaly 7milliárd ft vel).
2012. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!