Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért mondják sokan hogy jobb...

Miért mondják sokan hogy jobb a PS3 mint az Xbox360 holott ennek semmi alapja?

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 20:08
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100%
Mert unatkoznak az emberek, mintahogy vitatkoznak azon is hogy a Pepsi jobb a Cocánál, meg hogy a Nike jobb a Pumánál, meg hogy a Barca jobb a Reálnál, úgy a ps3 vagy az xbox360 is jobb.
2012. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Én konkrétan arra gondoltam hogy sokszor látom hogy valaki Xbox360 venne és egyből odaírják hogy PS3 vegyél mert a Xbox az sz@r.
2012. aug. 18. 20:32
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

Mert jobb.

Nincs hatalmas különbség, de a PS3 jobban megéri.

2012. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Miért érné meg jobban???
2012. aug. 18. 21:03
 5/31 anonim ***** válasza:
51%
Például lejátssza a Blu-ray filmeket és ingyen van a multi.
2012. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Szerintem azért az évi 10-15 blue-ray filmért nem éri meg megvenni!Az ingyen multiról meg annyit hogy amikor 1 éve feltörték a PSN-t több mint 30 millió ember banki adatait lopták el valahogy ez kicsit keserű ízt ad az ingyen kifejezésnek mert sok embernek ez sokba került!A multi része pedig az hogy kevesebb és gyengébb szerverek és kevesebb játékos.De még grafika terén is gyengébb az Xbox360-nál.Holott a Sony-tól többre számítottam volna mivel majd egy évtizedes előnye van a konzolgyártásban és ezt nem tudja kihasználni.
2012. aug. 18. 22:34
 7/31 anonim ***** válasza:
36%

A PS3 előnyei:

1. van 3D, a legtöbb új játék támogatja is

2. van böngészője (ezt is arról írom!)

3. Nem kell Gold f@szság a multihoz

4. Van mozgásérzékelő a kontrollerben

5. Lehet NORMÁLIS kormányt használni, nem csak ilyen vezeték nélkuli dönögetős szart meg fanatek fost

6. Sokkal jobb játékok vannak rá, Xboxra nincs Uncharted, Heavy Rain, InFamous, God of War, LPB, Gran Turismo Motorstorm, Resistance, Metal gear Solid, Killzone. Ezek mind csak ps3ra vannak. De még fél óráig irogathatnám...

7. nem romlik el egy év után

8. Néhány játékban lehet egeret meg billenytűzetet is használni, pl majd a Counter Strike GO-ban

9. Nem hangos, és akár napokig mehet folyamatosan, mert normális hűtője van nem úgy mint az XBOBnak

10. Stb... Ha érdekel írok még legalább 10-et...

2012. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
úgy látom elég volt :)
2012. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

A xbox 360-hoz már rég van ilyen cucc!

[link]

Most már elárulom mind két konzollal rendelkezem.És ezek nem igazán meg győző érvek a kontrollerben lévő mozgásérzékelő előnyeit nem igazán tapasztaltam vagy mire jók ettől kéne besz@rni.A xboxom 4 éve megvan nem volt még semmi baja csendes nem tudom hol a probléma.Aki csak az exclusive címek miatt vesz konzolt az meg is érdemli akár milyen játékot megnézek Xbox360-on vagy PS3-on a xbox-on szebb a grafika nem szaggatnak a játékok annyiszor mint PS3-on.Az a havi 650Ft meg nem fog a földhöz vágni amennyibe a Live kerül a Xbox360-hoz még a játékok is olcsóbbak(no warez)!Amiket felsoroltál nekem nem igazán döntő érvek 1995-ben vettem az első PS1-t és szerintem az a baj amit említettem is az közel 1 évtizednyi előnyt nem tudta a Sony a saját javára fordítani,a konzolgyártásba és a PS2-re MGS3 simán üt egy pár játékot ami PS3-as akkor hol az előre lépés.Közel 20 éve konzolozok volt egy pár fajta de a Sony-tól többet vártam és nem csak én hanem a velem egykorú ismerősök is akik nem 4-5 éve konzoloznak!

2012. aug. 18. 23:44
 10/31 anonim ***** válasza:
hahaha, akkor Uncharted 3-at azonnal vedd meg/töltsd le, ha utána is azt mondod hogy xbox-on jobb a grafika akkor a szemeddel van a baj
2012. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!