Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék egy Vw ötös Golfot.1...

Kova 55 kérdése:

Szeretnék egy Vw ötös Golfot.1,9 pdtdi VS 2, 0Pdtdi? Melyik jobb seria? Sokan ócsmárolják a 2 ezreseket! De az 1.9 -es miért jobb?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

én úgy hallottam hogy a 2.0 pdtdi elektronikája rosszabb mint az 1.9


[link]


Itt igaz hogy passatról beszélnek de a motor u.a.


ócsmárol ??? :)

2012. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az 1,9-ket már legalább 20 éve gyártják, nagyon sikeres és jól sikerült motor. A 2.0 Pdtdi-vel úgy hallottam, hogy a PD elemek hajlamosabbak a meghibásodásra, és nem valami olcsó a cseréjük, bár szerintem ha vigyáz rá az ember nem lesz semmi baja és jó a 2.0 Tdi is.
2012. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szidják,rosszat mondanak róla:) marad az 1,9-es...köszii
2012. aug. 3. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
az egy dolog hogy 20 éve gyártják az 1.9-es blokkot, de mivel a kérdésben nem 1.9 td, és sima tdi szerepel hanem 1.9 pd tdi, az ugyanugy "pd elemeket" használ, mint a 2 literes újabbak, szerintem pd tdi és pd tdi között nincs nagy különbség mmegbízhatóságban, és szervízköltségben
2012. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!