Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tv-tuneres monitort szeretnék...

Tv-tuneres monitort szeretnék venni. Mit érdemes?

Figyelt kérdés

Főleg a pc-hez kell, de tv-nek is használnám egyben, csak nem tudom hogy mit lenne érdemes, mert nem értek hozzá annyira.3d nem kell csak 27"-os legyen, ez az egy kritérium van, kisebb nem kell, nagyobb pedig nem fér el. Tudnátok ajánlani valamit?

[link]

ezt néztem ki magamtól, kérnék egy véleményt róla ha lehet



2012. aug. 14. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor adnék 100-at ha nagyon nem lenne más megoldás és kényszerítenének rá. A 27" irreálisan drága, én inkább lejjebb adnám a mércét vagy talán egy Tv is megtenné monitor helyett - fél árért.
2012. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van , de csak tévézésre használom.
2012. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és meg vagy vele elégedve? közelről milyen a képe? köszi az eddigi válaszokat
2012. aug. 14. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó a képe, a színek is tűrhetőek.

Nem egy valóságshow, de a HD műsor elég jól mutat rajta.

Jó gyorsan váltja a csatornákat ami nekem a legjobban tetszik benne.

2012. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok! én most vetem egy samsung T22A300 LED-es monitor Tv-t! Olyan kérdésem lenne hogy a képernyő sarkában folyamatosan felvillan egy panel (kis fülecskék egymás alatt), ami nagyon zavaró és ezt nem tudom kikapcsolni. Tudnátok ebben segíteni hogy tudnám eltűntetni??
2012. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok még segíteni, mert még nem vettem meg a monitort és így nem ismerem a beállításait :/
2012. szept. 3. 07:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!