Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes DVB-t tuneros monitort...

Érdemes DVB-t tuneros monitort venni, vagy külön monitort és külön tv-t? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos, hát itt ugye pár szempontot kell figyelembe venni:

1., Anyagi helyzet, ha az egyik megoldás jóval olcsóbb, mint a másik, akk egyértelmű, de ha csak pár ezer Ft a különbség, akkor inkább a neked szimpatikusabbat.

2., Használat: Jó dolog, h monitoron is tudsz TV-zni, de lehet, h egy idő után nem leszel vele elégedett(itt főleg arra gondolok, hogy ha nagy a szobád, a monitor meg nem olyan nagy, hogy jól lásd), de fordítva is lehet.

Ráadásul fel is lehet vele venni a műsort!(bár tv-nél is elég egy 5e Ft-os videó)


Ha nekem tennék fel a kérdést, én inkább a külön tv, külön monitor módszert választanám, egyrészt, mert így egyszerre tudom használni mind2-t(miközben gépezek, a tv-n megy egy film, amire közben ránézek stb.) és ha elromlik a monitor, akk az azt jelenti, h a TV-nek is lőttek.

2009. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!