Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megbántátok, hogy valamilyen...

Megbántátok, hogy valamilyen konzolotokat kiflesheltétek?

Figyelt kérdés
én most akarom az xboxomat mert nincs pénzem játékra a multit meg soha sem szerettem
2012. máj. 22. 20:15
 1/6 Fazekas Krisztián ***** válasza:
Nekem xbox360-am volt, kiflasheltettem, az elején jó volt,meg sok játékkal tudtam játszani,de mégsem volt az igazi... Aztán teltek at idők és elkezdett hiányozni a LIVE... Akkor még nem tudtam,hogy BANN jár azért mert felmész kifleshelve a netre,és felmentem és le is BANNoltak....Végűl megcsináltattam a gépem,de 3-ledes let...,.MOst fogok venni egy slimet de semmiképp nem fogom ki flasheltetni mert mindenképp akarok LIVE-al játszani....Egy szó mint száz,,,ha biztosan tudod,hogy nem fogsz játszani LIVE-al akkor semmi akadálya,csak tudd,hogy azzal sűrün kell menni újra flesheltetni!44 Az meg nem kis pénz.::! Ez a te döntésed!!! Élj jól vele!! :)
2012. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fazekas Krisztián ***** válasza:
Ha meg nem szereted a multit akkor hajrá!!! Csak többszőr kell vele járni vissza!!! SOK szerencsét... :)
2012. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg. Lehet, hogy az is pénz, de szerintem nem vészes. Mindenképp olcsóbb, mint ha játékokat veszel
2012. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és a játékokat ti írtátok,vagy vettétek másoltan?
2012. máj. 23. 16:43
 5/6 Fazekas Krisztián ***** válasza:
Én vettem 1000ft-éert tokkal(eredeti().... De másolni az külön téma elösször is csak duplarétegűre lehet írni,kell lemeztörés+stb....
2012. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg.... Sajnos elhamarkodtam ezt a témát amint megkaptam az xboxot vittem flashelni aztán orrvérzésig töltöttem le hozzá a játékokat. Persze tisztában voltam azzal hogy ilyenkor a Live felejtős nem is erőltettem a dolgot, de már kezdett hiányozni a multi plusz rengeteg haverom mondta hogy miért kellett flasheltetnem simán játszhattam volna velük. Én ezt felfogtam tanuló pénznek fogtam az xboxomat oda adtam öcsémnek mert ő úgysem szeret multizni így az neki tökéletes utána néhány hónap munka után összekapartam annyi pénzt hogy vettem egy újat plusz néhány játékot és azzal játszottam.
2012. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!