A TOSHIBA vagy a FUJITSU laptopok jobbak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyiket sem érdemes mostanában venni. Ha nagyon olcsó kell, Lenovo, 120 fölött pedig Acer, esetleg Dell.
2012. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hp is remek

évek óta szuper

2012. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miert nem erdemes egyiket sem venni? Amugy meg azert kerdezem, mert kaptam egy iToshibat meg egy fujitsut ballagasomra, es az egyiket el szeretnem adni, de nem tudom, melyik legyen?
2012. máj. 22. 19:52
 4/13 anonim ***** válasza:
használtan érdemes csak újan csak akkor ha akciós, olcsó..
2012. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A toshiba minőségre nmagyon jó, de ha szét kell szedned valami miatt is, hát sok szerencsét hozzá, minden alkatrésze egymáshoz van fűzve, mint egy gyöngysor.


a fujitsu-k közt meg több a széria vagy rejtett hibás, viszont jobban darabokra szedhetőek.

2012. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
toshibát tartanám meg
2012. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor én is a Toshibát tartanám meg.
2012. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire volt érthető, szóval a toshiba nem olyan, hogy leveszem a hátulját, meg a kijelzőt és akkor marad a közepe vagy akármi, vagy kiszerelek belőle valamit vagy beszerelek, hanem van, hogy egy kábel elindul a billentyűzettől, és végig van ragasztgatva az alaplapon egészen a kijelző tetejéig.


Szerelhetőségre a legjobbak a hp-k meg a dell-ek.


Hp-ból, dell ből pl egy mozdulat kirántani a vinyót a fiókos rendszere miatt ami a dell nél volt előbb ha jól tudom.

2012. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Acert is szedtem már szét párat, az is korrekt.
2012. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Erdekes, mindenki a Toshibat tartana meg, anelkul, hogy tudna milyen modellekrol van szo. Alalanossagban tenyleg jobb, de lehet a Toshiba-ban valami Celeron proci van, a Fujitsu meg mondjuk i3. Akkor rogton valtozik a helyzet. kerdezo ird le a pontos modellszamot, utana valaszolok.
2012. máj. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!