Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopok terén a Toshiba jó...

Laptopok terén a Toshiba jó márka?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 12:18
 1/4 csapacsupa ***** válasza:
Hát a Satellite-ekre nem szokott panasz lenni.
2011. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
T-S-C650D-18E van az jó
2011. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk 3 db 5-7 éves Toshiba Satellite van a háztartásban (az enyém, a húgomé és a nagyanyámé). Az enyémnek két hibája van: meghalt a dvd-olvasó és az akkumulátor. Valószínűleg zsenge ifjú koromban hozzáértem az olvasó lencséjéhez, mert nem tudtam, hogy vigyázni kell rá. Az akkumulátor csak félig az én saram, ha okosabb lett volna a töltő-elektronika, akkor nem nyírja ki az akksit az állandó töltőn tartás. De szünetmentes táp helyett még jó az akksi most is, 2-10 percet bír.


Hátránya a gépnek, hogy elképesztően macerás szétszedni: a hűtés kitisztításához atomjaira kell bontani, le kell venni a kijelzőt és kiszerelni az alaplapot. Szerencsére a pár hónappal ezelőtt jelentkező melegedés-problémámat a hűtés kiporszívózása megoldotta.


A másik gond az, hogy nem tud pendriveról bootolni. Ez a halott DVD-olvasó miatt különösen kellemetlen. Az újabb típusok meg feltehetőleg már tudnak pendriveról is indulni (usb-s dvd-olvasóról az enyém is tud).


Úgyhogy szerintem ebben a nem csúcsra járatott játékgép, hanem munkára, internetezésre, esetleg filmnézésre tartott gép kategóriában a Toshiba Satellite tényleg esélyes versenyző, mert megbízható és tartós. Másoktól is ilyesmit hallottam.

2011. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha élettartalom (meddig működik) akkor inkàbb az Acer de ha gamerkedés akkor egyértelmű hogy a toshiba
2017. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!