Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet e-book olvasásra és netre?

Tablet e-book olvasásra és netre?

Figyelt kérdés

Az alábbi négy tablet közül melyiket ajánlanátok?

Huawei IDEOS S7 Slim

ConCorde Tab 7020 (ehhez adnak tokot és billentyűzetet is)

WayteQ xTAB-70

Prestigio PMP7070C

A felhasználást tekintve kb. 65% netezés, 25% olvasás, 10% játék.


Nagyjából egy árkategóriában vannak és mindegyik 7"-es kijelzőjű.


Köszi.



2012. márc. 26. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem valami jó, de netezésre és olvasásra azért használható (játékra már kevésbé, de a kisebb játékok menni fognak).

Huawei-re ha jól tudom lesz (vagy van) ICS, akkor mindenképp azt vedd, ha a többin nincs.

Ha a többire is van, akkor már másabb a helyzet, de úgy tudom csak erre jön.

A többin meg 2.X Android van, azokat még nem tabletre csinálták, szóval nem vennék olyat.

2012. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most láttam, hogy a ConCorde tab 7015-ra már most is van ICS. Talán mégis az lenne a legmegfelelőbb.
2012. márc. 26. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy tableten olvasni (még retina displayen is) elég szar. Bár neked nem ez a fő prioritás, jobb ha előre tudod, hogy kellemetlen lesz egy Budapest-Szombathely vonatutat végigolvasni rajta, eléggé belefájdul a fejem. Kindle-ön ilyen gond nincs, de az sem netre, sem játékra nem jó...
2012. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, egy ebook olvasót tényleg jobb lenne, sokkal, de azért a tablettől sem szabadna megfájdulni a fejének, szóval ha netezés a fő szempont, akkor inkább tablet (bár 800x480-as felbontáson netezni nem a legjobb).
2012. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!