Szerintetek ez jó TABLET?

Figyelt kérdés

E10 Flytouch III Superpad 10.1 INCH-es Google Android 2.2 a Flash 10,1 gravitációs szenzor GPS

megéri megvenni vagy inkább egy Ipadot?



2012. márc. 23. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, kínai cucc.


Mennyibe kerül, 30-40?

És ha már ez rossz rögtön a 140 ezres iPad-en gondolkozol?

Az eszedbe sem jutott, hogy esetleg iPad-en kívül még van jó tablet féláron?

Lehet nem olyan szintű, de ha elsőnek egy ilyen kínain gondolkoztál akkor egy olyannal a mennyben éreznéd magad.

2012. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel, hogy rendes tabletet nem lehet kihozni anyagárban 40-50ezer alatt. Ha ez alá megy valami ott akkor valahol gáz lesz.

Szóval elsőnek az árat nézem és ha az irreális, akkor nem érdekel, hogy a specifikációban a toronyóra láncát ígérik.

2012. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem lehet rossz, viszont azt tudnod kell, hogy ennek rezisztív a kijelzője, ami annyit jelent, hogy erősebben kell nyomnod mint a kapacitívat/nem siklik olyan könnyen/ (A kínai cuccok majdnem mind rezisztívek, mert ez a kijelzőtípus nem csak az ujjakat érzékelí, így tollal tudnak rá írni. Ez az írásuk miatt hasznos)



A másik meg az, hogy csak egy ujjal tudod irányítani, ami nem hátrány, ha csak netezni akarsz, viszont ha játszani már nem mindegyik játékkal fogsz tudni.


A specifikációban szó esik valami HDIM kimenetről, ami szerintem HDMI akart lenni


Nincs benne magyar nyelv


Nincs benne HSDPA, ami kell, ha mobilnetezni akarsz, de ki lehet kerülni ezekkel a stickekkel(ami zabálja a procit mint az állat)


Szóval én nem vennék ilyet.

2012. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2.2 fut rajta, amit 2.3-ra lehet frissíteni. 1ghz-es proci mellé ilyen árban egyes készülékeknél már jár 1giga ram is! A rezisztív kijelző meg számomra végképp azt jelentené, hogy nem veszem meg! S ha jót akarsz magadnak, akkor te sem veszed meg. Nézz szét jobban a vaterán! Ha fontos a 10 colos képernyő, akkor keress a 10 colosok között kapacitívet! Az újabb Ainolokon már android 4 van!

Jómagam egy dual OS tabletet rendeltem nem rég, pl. az is egy szempont ha a gép nem csak androidot futtat, hanem windows-t is. A Win7-et meg a már-már tévhittel ellentétben kiválóan átlehet alakítani úgy, hogy az jól használható legyen érintőképernyővel. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen készülékekre akár feltudod rakni később a win8-at avagy az Android 4 x86-os verzióját.

Sok a vacak a "kínai" tabletek között, ne kapkodd el a választást!

2012. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:)
2012. márc. 24. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!