Milyen tabletet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan tabletet szeretnék, ami nem feltétlenül rendelkezik internetkapcsolattal. Rajzolásra szeretném használni. Természetesen úgy, hogy utána fel tudjam tenni a jobban sikerülteket a netre. (A "kézzel rajzolom, lefényképezem" módszer sikertelennek bizonyul a halvány színek és a rossz minőségű képek miatt.)

Árban úgy gondolkozom, hogy vagy saját pénzből veszem meg, de ha nem túl húzós az ára (pl. 100 000 fölötti, mert olyat is láttam) egy rajzolásra alkalmas darabnak, akkor ballagási ajándékötletként dobnám be a családnak.

Bocsi, ha valami hülyeséget írtam, nem nagyon vagyok otthon az elektronika témában. Előre is köszönöm a válaszokat! (:



2012. márc. 25. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Sztem nem túl alkalmasak rajzolásra, nehézkes velük, a papíros verzióhoz képest legalábbis.

Nemtom próbálad -e már boltba?

2012. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam boltban keresni - még.

Azért gondoltam pont a tabletre, mert több rajznál a különböző programok mellett ennek a szerkentyűnek a használata is fel volt tüntetve.

2012. márc. 25. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Háááát, nekem van de sokkal nehezebb rajzolni vele mint kézzel, bár ez függ attól is h mennyire kell bonyolultakat rajzolni.

Boltba ált nincs rajtuk rajzprogi, egyedül az ipad-ot tudod kipróbálni rajzolással.

2012. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! (: Ezek alapján lehet, hogy átgondolom még egyszer a tablet-vásárlást...
2012. márc. 25. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy lehet van fent youtube-on ilyen vidi. :)

Azért is bonyolult mert olyasmi mint a paint, hogy a vonalvastagságot, színt, stb... elég nehézkes váltogatni, meg annyira nem érzékeny a kijelző h pontos legyen a vonal amit húzol..., sajnos ez van :(

2012. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem van én Vacom padot használok azon belül pedig Bamboo-t. Szerintem meg lehet szokni engem egyáltalán nem zavar. Árba bőven jó olyan 60000 Ft körül van. Ha zavar, hogy nem látod ott lent az asztalon azt amit rajzolsz akkor vegyél olyat aminél látod. Létezik olyan is csak az már drágább. De ha ragaszkodsz a papírhoz lehet venni olyan tollat ami megjegyzi amit vele rajzoltál papírra.
2012. márc. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

5. válaszoló: Jó ötlet, lehet, hogy rákeresek Youtube-on is. (:

6. válaszoló: Köszi a tippe(ke)t, rákeresek, ha neked az a típus bevált. (:

2012. márc. 26. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!