Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sennheiser HD 598 vagy MONSTER...

Sennheiser HD 598 vagy MONSTER BEATS BY DR. DRE SOLO HD?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb füles?
2012. márc. 18. 18:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azért ha megtörik a kábel, meglehet csináltatni
2012. ápr. 7. 11:42
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

#10


Kinézet oké, minőségben sehol sincs a Beats nem a Sennheiserhez képest, hanem egy átlag embernek ismeretlen Shure vagy Beyerdynamic-hoz képest sem.

Oké, ez a kábeles dolog lehet nem egy rossz dolog, de:

1) ahogy a kérdező is írja, bármilyen másik márkánál is meg lehet csinálni a kábelt

2) elég kicsi az esély arra, hogy bármi baja lesz a kábelnek


Beszélhetsz hülyeségeket, hogy a Beats ilyen jó, meg olyan jó, de akinek jó a hallása megmondja, hogy a hasonló árkategóriás XY márka sokkal jobban szól.

2012. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 tamasoft ***** válasza:
63%
Sok mindent lehet mondani a monsterről, de hogy rossz, azt nem állítanám. Nagyon sok hamisítvány van a piacon, lehet hogy aki csalódott, esetleg azokba futott bele. Melyik a jobb a Merci, vagy a BMW, Intel vagy AMD. Ki mit tart maga jobbnak, azt vegye, előtte meg kell hallgatni. Amikor én megvettem a monstert sok mást is meghallgattam. Árkategóriájában az egyik legjobb volt. Tény, hogy a sennel nagy versenytársai egymásnak. Minőségi mindkettő. Meghallgattam egy 100-ezres sennt, az meg még jobb volt.
2012. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
23%
Nos aki azt mondja hogy divatcikk az nem valami tajekozott. Nezzetek utana,a monstersem semmi, sot a senheiser elbujhat. Am csak a soloval versenghetnek az olyanak mint a senheiser akg stb es az xy no name markak de a felsobb kategorias fejhalgatoikat ne sertesuk meg azzal hogy ilyen markak mellett emlitsuk oket! Nekem studiom van, nem azert mert draga es rajkodok stb hanem mert jobb es adok a kinezetre. Szanalmas! Nincs ra keret? Nagy rakat szar! -,-
2012. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!