Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A beats studio jo fejhallgato?

A beats studio jo fejhallgato?

Figyelt kérdés
Nem erdekel az ara csak a minoseget kerdem! es nem vok divatmajom de nekem fontos h. nezzen ki valahogy szoval aki mutat egy masik fülest az divatosat es jo hangzasut mutasson:-)! koszonom!!!!

2012. márc. 8. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Nem nehéz olyat linkelni, aminek jobb a hangzása, konkrétan a 10-15 ezres fülhallgatók már jobban szólnak.

És oké, hogy ebbe kinézel "valahogy", csak épp normális ember divatmajomnak néz, mert megveszed a szart csak azért, mert jól néz ki.

Egy Sennheiser HD800 akkor már jobban öltöztet, aki kicsit is járatos hangtechnikában már távolról kiszúrja, hogy 300 rongyos fejhallgatóba vagy.


Pár fejhallgató, amik egyértelműen jobban szólnak Beats-nél, az meg hogy tetszik-e ugye relatív:

- AKG Q 701 Quincy Jones Signature

- AKG Acoustics K-240

- Sennheiser HD598

- Audio-Technica ATH-ESW9

- Sennheiser HD 280 Pro

- Sennheiser PXC 450

2012. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg mondjuk még egy:

-AKG K 121 Studio

2012. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xdzoli válasza:
50%
A BEATS A LEGJOBB.....CSAK AJÁNLANI TUDOM..
2012. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző:


hogy mondhatod valamire, hogy legjobb, amikor egyértelműen nem próbáltál még ki minden egyes márkát.

2012. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
emmber nekem van 2 eredeti beats-em, egy solo-m és egy tourom...nagyon jól szólnak de valóban bozasztóan túl van árazva..egy 50k-s beatset simán ver egy 20k-s sennheiser
2012. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%

Beats a kiràly ,nekem az van.

Màr ki probàltam maxellt,sennheisert,akg-t,de a legjobb skullcandy hesh 2 ès a monster beats studio volt.

2012. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!