Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sennheiser HD 598 vagy MONSTER...

Sennheiser HD 598 vagy MONSTER BEATS BY DR. DRE SOLO HD?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb füles?
2012. márc. 18. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem kérdés, Sennheiser.
2012. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
A Monster nek "jobb" ára van,azt gondolnám,hogy jobb is.
2012. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Sennheiser már bizonyított sok éve, másik meg csak egy divatcikk.
2012. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

#2


Ennyi erővel nézzük meg a luxusmobilokat, amik akár x millió forintba is kerülnek, kb a 20 ezres Xperia X8 szintjén vannak hardver szempontjából, szóval semmi sem az áron múlik.


Dre csak a kinézet miatt drága, és mert Dre neve benne van.

2012. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Erdi222 válasza:
71%

Nekem Sennheiserem van szintúgy HD de nem az 589es..

a felfújt "divatcikkeket" én sem szeretem, de amikor kipróbálhattam a Beats solo HD-t szó szerint erre gondoltam:

"Huúba**ameg" így egybe..lenyűgöztek a basszusai. Olyan hangokat is felfedeztem vele (saját zenék közűl!) amikről eddig nem is tudtam.

És ha utána nézel teszteken rengeteg helyen írják hogy aláz.

Persze kinek melyik tetszik..én minden esetre beleszerelmesedtem :))

2012. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Előző:


ha meg komoly teszteket olvasol, mindenhol láthatod, hogy gagyi.

Kb a feleannyiba kerülő fejhallgatókkal van egy szinten, ha meg ugyanazt a szart akarják 2x annyiért eladni, akkor egyértelműen szarnak mondható.

2012. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nagyon király a beats és még jól is nézki. A legtöbb ember csak azért fitymálja le mert túl drága és nincs rá pénzük....
2012. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Előző:


te csak ezt hiszed.

A legtöbb ember tudja, hogy feleannyi pénzért már jobbat kapni, és nem olyan rajoskodó hülyegyerek, hogy csak azért vesz egy Beats-t, mert drága.

2012. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Hát ez a fele annyiért jobbat kicsit túlzás. Az kétséggtelen hogy a monster drága de egyszer nézd meg az ilyen kategóriáu fejhalgatókat és nem drágább sokkal a többinél. És azért a monster van ojan jó mint a sennheiser és sokkal szebb, dehát ízlések és pofonok van akinek tetszik és akinek nem.
2012. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
És én pl a kinézetéért és a minőségéért vizetek mert mindkettőben jobb a sennheiserénél. Pl ha sennheiser kábelének bármi baja esik akkor cseszheted, vehetsz újat. Ha a beatsnek akkor veszel egy új kábelt 2000Ftért.
2012. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!