Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 hoz érdemes venni...

Xbox 360 hoz érdemes venni lcd tv-t, hdmi kábellel? Vagy inkább jó a crt tv is? (battlefield 3-hoz vagy cod-hoz)

Figyelt kérdés
csak azért kérdem , mert állítólag a felirat olvashatatlan crt-n és a textúrák sem az igaziak, és ezek miatt megérné e 40k-t kidobni egy 40 centis lcd tévére?
2012. jan. 29. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Anno én is crt-n kezdtem, még bad company 1-el.

Igaz, hogy a feliratok olvashatatlanok, én még a térképen elhelyetett objektumokat sem láttam normálisan.


Én egy 23"-os full HD monitorra cseréltem le a crt-t.

Nekem is az volt az első benyomásom, hogy besza-behu.. :D


Váltani mindenképpen megéri CRT-ről, de azt neked kell eldöntened, hogy veszel egy kis 40centis tv-t, vagy vársz egy nagyobbra.


Egyébként ha 40k-ba kerül a 40centis Tv-, akkor figyelmedbe ajánlom, hogy fontold meg azt a lehetőséget is, hogy nézel magadnak egy olyan LCD vagy LED monitort amin van HDMI csatlakozó...ebben az árkategóriában már biztosan találsz és az mégis nagyobb lenne, mint egy 40centis tv.

(ha csak egy 22"-os monitort veszel, már az is 55centi...az meg azért nem 40 :D )


De az az egy biztos, hogy bármelyiket is választod, nem fogod megbánni, hogy a crt-t fullHD-ra cserélted.

2012. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

egy ilyen megtenné?

[link]

2012. jan. 31. 13:22
 13/13 anonim ***** válasza:

19" sem valami nagy, azalatt semmiképp se vegyél.

Ezt meg nem venném meg a helyedben, furcsa a felbontása, illetve 16:10-es, 16:9 legyen mindenképp.

És még HDMi sincs benne.


Ezek között nézz körül:

[link]


Igaz, ez már inkább 40k, de fullHD is, HDMI is van rajta, és valamivel nagyobbak is.

Minél nagyobb, annál jobb, bár ez függ attól is, hogy milyen távolról nézed.

20" környékén kb mintha gépeznél, max 1-2 méter távolság, és már lehet akkor is túl kicsi.


És ha a monitoron nincs hangfal, akkor a hanggal valamit ügyeskedni kell.

2012. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!