Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudnám megoldani, LAN...

Hogy tudnám megoldani, LAN kábellel, hogy Samsung Smart TV-n filmet lejátszak?

Figyelt kérdés
wifi-n megtudom csinálni, csak nagyon lassú, és akadozik, és kábelen nem biztos hogy akadna (ennyire)
2012. jan. 21. 10:55
 1/6 czibles ***** válasza:

Samsungot felhívtam és ők azt mondták, hogy az "all share"-t kell felrakni a TVre is és a gépre is.


[link]

2012. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy azt (szerintem) csak wifi-vel lehet :S az meg nem jó mert lassú :/
2012. jan. 21. 13:45
 3/6 czibles ***** válasza:

samsungosok nekem azt mondták hogy kábelen is megy így.


Vagy még azt is kipróbálhatod, hogy felteszel egy Apache-t és csinálsz egy egyszerű honlapot. TVről meg ezt a honlapot hívod be és innen böngészed a filmeket. (Nem találtam még olyat aki ezt így kipróbálta volna de elméletben működnie kell. Ha ezt kipróbálod szóljál légyszíves az eredményről.)

2012. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez nem rossz ötlet :D

Nem használtam még Apache-ot, szóval nem igazán tudom, hogy az a net-re tesz egy honlapot, vagy csak a hálózatra?

Majd később rákeresek, és ha hálózatra csinálja akkor mindenképp kipróbálom :D

(mert a net-ről még kábellel is alig szedi :/)

2012. jan. 24. 15:01
 5/6 czibles ***** válasza:
Beállítás kérdése, hogy "hova teszi". Lekorlátozod, hogy csak a helyi hálóról legyen elérhető.
2012. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
SAMSUNG PC Share Manager-t próbáld. Nekem működik!
2012. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!