Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 hoz érdemes venni...

Xbox 360 hoz érdemes venni lcd tv-t, hdmi kábellel? Vagy inkább jó a crt tv is? (battlefield 3-hoz vagy cod-hoz)

Figyelt kérdés
csak azért kérdem , mert állítólag a felirat olvashatatlan crt-n és a textúrák sem az igaziak, és ezek miatt megérné e 40k-t kidobni egy 40 centis lcd tévére?
2012. jan. 29. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csak ezért szerintem fölösleges.

Csak ha egyébként is TV-t akartál venni, vagy van fölösben ennyi pénzed, egyébként akkora pluszt nem fog adni.

2012. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Gugu Gabor ***** válasza:

Sajnos igaz hogy a feliratok olvashatatlanok es a kep sem olyan jo

Hosszu tavon mindenkep erdemes beruhazni

2012. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#1


Dehogynem, hatalmas pluszt ad.

Játszottam 1 évet CRT tv-n, aztán amikor HD-ra váltottam az első reakcióm az volt, hogy "besza-behu".


Másik meg hogy hogy érted, hogy csak ez miatt nem éri meg?

Ennél nagyobb hülyeséget ma még nem olvastam.

Akkor mi miatt éri meg lecserélni? Ha nem tetszik a teafőző színe akkor már megéri lecserélni?

2012. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem éri meg lecserélni, mert nem ad hatalmas pluszt.

Jobb lesz a felbontás, de ez is csak a feliratokban, minimapokban mutatkozik meg, grafikában nem.

Ha valaki kidob ezért egy rakat pénzt, akkor csalódni fog, mint mondtam, ha egyébként is tévét akar/kell valakinek vennie, akkor van értelme egy normális LCD-be befektetni.

2012. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze 40-et lehet megér a dolog, de nem tudom van-e értelme egy 40 centis LCD tévét venni.

Nekem 55-s van és az is csak nagyon közelről élvezhető.

2012. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Gugu Gabor ***** válasza:

Csak halkan kérdezem meg hogy ki mennyit játszott CRT-n aki annyira azt mondja hogy az is jó?

Csak mert én egy fél évig játszottam, sajnos szeretem elolvasni mi van oda írva és kb a szemem kifolyt tőle.

2012. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sokat.
2012. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is sokat, jelenleg úgy van, hogy többet játszottam CRT-n, mint HD-s tv-n (mármint PS3-on, PS1/2-t nem számolom bele), és összehasonlíthatatlan a CRT a HD-val.
2012. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mi konkrétan xbox miatt vettünk LCD TV-t mert a CRTn negyed óra játék után frusztrált hogy nem tudom elolvasni a feliratokat, meg elég évezhetetlen volt. Ha nincsenek túl nagy elvárásaid száz ezerből megúszhatod, de szerintem érdemes rászánni 150et legalább. Ha meg közelről is tudod nézni, nem akarsz a szoba másik végéből kanapéból játszani, akkor egy negyven centis is elég lehet. Nyolcvanasat vettünk, egy kicsit talán lehetett volna nagyobb is, pedig nem túl nagy a szoba. Ja és a HDMI kábel elég erősen javallott, óriási a különbség!
2012. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 slobelt válasza:
Nem véletlen van az xbox 360on 1080p. Minden képen full hd-s tv vegyél, a Tecóban szokott lenni jvc 82 cm kb 80-90 ezerért, szerintem az nagyon jó ár érte. Aki meg azt mondja, hogy nem éri meg az talán az xbox classicra gondol. Vagy nintendora. (lakatos). Hidd el be sz*r annyira jobb, és szebb lesz a kép.
2012. jan. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!