Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LCD televízió képe mitől...

LCD televízió képe mitől ilyen szemcsés? Sima kábeltv van megrendelve a upc-től, emiatt ilyen borzalmas a kép, mert sokkal roszabb mint a régi sima TV-n:S Ha pl DVD-n fogok filmet nézni élvezhetőbb lessz a minősége?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 14:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ja, a link:


[link]

2009. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

először is az lcd az nagyfelbontású videótartalmak megjelenítésére lett tervezve. Hd -fullhd videókhoz.


ha te hd vagy fullhd filmeket nézel akkor gyönyörű a kép.

és hát már a mostani lcd-k igenis szépen jelenítik meg a mozgást,nem mosódnak el,ha digitális műsort(dvd-t,divx-et vagy hd filmet)nézel. már igazán szépnek mondhatóak.és a szinek is sokkal szebbek már mint egy katódsugárcsöves tv-n.

2009. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem tom... Szval , Én már sok lcd-t láttam, de egy se kellene!!! Pedig hidd el , sokat láttam... Ez ugyanaz, mint amikor a dvd bejött: Ugy ajnározták, nekem nem kellett! Aztán évekkel később rájöttek, hogy az ujabbaknak igenis szebb a hangja, és a képe... Tehát , jó hogy nem kapkodtam el! Egyébként, nekem egy 21 éves Vidi Precision 2000 tv-m van, és nem adnám egy hulladék szar lcd ipari hulladékért! Amugy meg télleg nézz utána a neten: Ne való gyors kép/video/ megjelenitésre! Akkor már inkább Projektor!!!
2009. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!