Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fontos. Televízió. Hogyan...

Fontos. Televízió. Hogyan tudnám a csatornákat sorrendbe állítani?

Figyelt kérdés

Televízió márka:

Blaupunkt.


Távirányító:

RM-101(Universal Remote)



A probléma ott kezdődik,hogy nincs a tv-n gomb.Csak egy bekapcsoló.

Így távirányítóval kell beprogramoznom.

60 csatornának kellene lennie.


Arra már rájöttem,hogy alapból a csatornákat 3 "csoportba" osztja el.

Van az alap "p1,p2,p3...p48",van "s01,s02,s03,s04...s99",és van "cc01,cc02,cc03,cc04..cc99"


Az a gondom,hogy nem tudom egyikből a másikba áthelyezni.Emellett például a p csoportban is vannak "üres" csatornák,ahol csak szemcsék jönnek be,és nincs adás.


Kép a távirányítóról:

[link]



Van egy olyan gomb,hogy CH*P/C ezzel,az egyikből a másik csoportba léphetek át.ha a "p" csoportban vagyok,akkor sikerül,pirossá kijelölnöm a csatornaszámot.

Szóval kijelzi például,hogy P15,alá pedig egy sorral lentebb hogy tv2(vagy valami más nevet),ha az említett gombot megnyomom,akkor s1-2-3-4 valamelyiken számot,ha mégegyszer,akkor c1-2-3-4-5valamilyen számot,de mégsem helyezi át azt a csatornát a "p csoportba".Hogyan csináljam meg?


2011. júl. 22. 17:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!