Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A 3D tévék a sima (2D) televíz...

A 3D tévék a sima (2D) televízió adást pl. rtl, tv2, mtv meg a sima DVD filmeket is átalakítják 3d-vé?

Figyelt kérdés
a leírásban ez található: 3D Converter (2D -> 3D)
2011. aug. 3. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nemigazán tudom de sztem a 3d t más kamerával veszik fel teháttt lehet h lehet konvertálni de nemhiszem a mozikban akkor miért nincs ez a converter technologia barmien filmet lehetne 3d ben nézni akkor nemlennének kulon 3ds filmek de hát fogalmam sincs x)
2011. aug. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A válasz igen. De messze nem lesz olyan jó és élethű mint egy eredetileg 3D-s film.
2011. aug. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bix válasza:
pár modell képes rá. ahogy a felbontást is fel tudják skálázni úgy ezt is meg lehet oldani, más kérdés hogy mennyire lesz látványos vagy egyáltalán jó. ismerősnél néztünk 3d ben filmet, hát nem voltam oda meg vissza... kis szögből volt csak jó, a passzív szemüveg nagyon besötétítette a sötét jeleneteket, az aktívat meg én pl nem bírom, ahhoz képest meg iszonyat árakon mennek, és nem igazán van rá még nézhető tartalom.
2011. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Képes felkonvertálni, de annak semmi köze se lesz a 3D-hez.

Még a mozikba lévő konvertált 3D filmek is nagyon szarul néznek ki, és azt dollár milliókért csinálják, gondold el egy tv pár másodperc alatt mit csinál.

Semmi térhatás nem lesz, még a kép is torzulni fog, a konvertálást felejtsük el, egy teljesen felesleges funkció.

2011. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!