Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vásárlóként kérdezem, érnek...

Vásárlóként kérdezem, érnek még valamit a Blu-Ray lejátszók?

Figyelt kérdés

Ki szeretnék alakítani egy Hi-Fi sarkot, már van nagyon sok szép eszközöm, Tuner, CD lejátszó, Videómagnó, Erősítő, 4k TV, stb.


Még egy DVD/Blu-Ray lejátszót szeretnék, de az én olvasatomban talán ez a legértéktelenebb eszköz manapság, főleg a 4k TV-k és a Netflix korában.

Ennek ellenére az elfogadható esztétikájú (nem karcos) Blu-Ray lejátszók 20-30.000 Forinttól indulnak Marketplacen, igaz, ezekben általában van egy TV-okosító is beépítve.

Érnek ezek manapság valamit? Vagy a kutya sem keresi már őket? Nem látom ma már értelemszerűnek azt, hogy a Netflix korában valaki "magasan" tartsa egy használt Blu-Ray lejátszó árát.


Pl. A videómagnók magas árát megértem, hiszen benne van a retro élmény vastagon, de a még csak 2-3 éve lehulló csillag Blu-Rayek magas árát nem értem.


tegnap 12:13
 1/7 retektorta ***** válasza:
82%
Vannak olyanok, akik szeretik fizikai formában őrizni a gyűjteményüket, és jelenleg ebben a formában a legjobb minőséget a blu-ray adja. Ha neked nem kell, ne vegyél. Nekem sincs.
tegnap 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt szeretnéd tudni / kérdezni. Nekem van olyan Blu-ray lejátszóm, ami a CD-t, DVD-t, és Blu-ray lemezeket is egyaránt lejátszik. Nekem egy LG BP735 típusú lejátszom van. És 2015 márciusában vettem, és a mai napig jó állapotban van, és a mai napig működik is. És igen, tele egy fiók HD minőségű eredeti / gyári Blu-ray lemezzel / diskel.
tegnap 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy neked érne-e valamit, mert ha különösebben nem izgat, ahogy látom, hogy az összes film meglegyen otthon előfizetés nélkül, akkor felesleges ilyet venni, csak hogy teljes(ebb) legyen a Hi-Fi sarok. Vedd figyelembe, hogy ilyen lemezeket még a PS3-ak is lejátszanak (az UHD lemezeket csak a PS4 Pro-tól).
tegnap 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Semmi értelme. Az optikai tárolóknak leáldozott. A Blu-Ray el sem terjedt igazán, mert a streaming felülírta.

A kutya sem vesz már manapság se lejátszót, se lemezt. Az új számítógépekben sincs már optikai meghajtó.

tegnap 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek! Bocsi de ezzel a kijelentéseddel nem értek egyet veled, és azonosulni sem tudok vele! Nekem is van asztali Blu-ray lejátszóm! És van vagy körülbelül 50 filmem ami Blu-ray-n van Full HD formátumban, és körülbelül 100 FILM DVD-m. És én még mindig jóbb szeretem kézbe venni a dolgokat. Például jobb szeretem a DVD-t és Blu-ray lemezeket (fizikálisan) kézbe fogni. Ki venni a tokból, és bele helyezni a DVD/BD lejátszóba.
tegnap 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös voltam! Egyébként itt ezen az online webshopban: [link] oldalon még mai nap is árul több tucat Blu-ray filmet! Sőt van köztük ÚJ megjelenésű Blu-ray is! Úgy hogy nem áldozott le az optikai lemezek korszaka! Gondolod ha le áldozott volna akkor árulnának még friss új megjelenésű Blu-ray lemezeket?
tegnap 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Semmi értelme. Az optikai tárolóknak leáldozott. "


Jelenleg nincsen biztonságosabb adattárolási mód, mint az optikai lemez. A tömeg persze nem használja, mert a legtöbb embernek "kényelmetlen".

tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!