Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fejhallgató zenehallgatásra...

Fejhallgató zenehallgatásra és gamingre?

Figyelt kérdés

Milyen vezetékes fejhallgatót ajánlanátok a 150-250k HUF árkategóriában zenehallgatásra és gamingre?

Egy Sennheiser HD 600-on gondolkodtam, de egyes oldalakon azt olvasom, hogy az erőssége tényleg a zene, gamingre pedig nem valami erős. A HD 598 elvileg pedig gamingre jobb, mint a HD 600, viszont zenehallgatás terén elmarad a HD 600-hoz képest. Főleg zenehallgatásra használnám egyébként a fejhallgatót, de ha már veszek, szeretném, ha a játékok hangzása is élvezhető lenne vele.

Milyen fejhallgatókat ajánlanátok?



aug. 10. 19:33
1 2
 11/13 anonim válasza:

"A sznobság nem a 200k-s kategóriánál kezdődik.A sznobság nem a 200k-s kategóriánál kezdődik."


A sznobságnak rengeteg fokozata van.


Továbbra is kitartok amellett, hogy ha valakinek nem ez a szakmája (pl DJ-k) és nem vájt-fülű klasszikus zene rajongó, akkor teljesen felesleges egy ilyen minőségű cucc.

aug. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A Sennheiserek nem a legjobbak fejhallgatóban.

Inkább ezeket ajánlanám:

[link]

[link]

aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A DT 1990 technikailag valóban az egyik legjobbnak számít, de nekem a magas hangok eléggé bántották a fülem, pedig a Beyereken kívül egyik fejesben sem zavarnak, inkább magas, mint basszus kedvelő vagyok.


Az r70x meg 470 ohm ellenállású, feltétlenül kell hozzá erősítő.

aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!