Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlanátok olyan jó minőségű,...

Ajánlanátok olyan jó minőségű, vezeték nélküli fejhallgatót, ami zenehallgatásra és játékra is használható?

Figyelt kérdés

Vezeték nélküli fejhallgatót keresek, ami kényelmes, jó minőségű, csatlakoztatható Playstationhöz, de bluetooth-on mobilhoz is tud csatlakozni.

Mely márkákat ajánlanátok erre a célra, ami mindkét eszközhöz alkalmas?



jún. 7. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Apple Airpods Max
jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Steelseries, még mindig.
jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kólauborkával ***** válasza:
Én sokáig a rogstrix fejhallgatóját használtam, elég jó, most fogom lecserélni, mert elég kopott, már el is törtem egy helyen.
jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
10-20 ezer forint közöttiek is jók, és aki lepontoz az vegyen 150 ezerért, meg is érdemli
jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekem Sony WH-CH720N van, igaz én játszani nem szoktam, szóval arról nem tudok nyilatkozni, hogy jó-e hozzá. De a zenelejátszáshoz nagyon jó, szépen szól, sokáig bírja egy töltéssel, gyorsan csatlakozik, jól szűri a zajokat, kényelmes. Én nagyon elégedett vagyok vele, ennél több nekem nem is kell. Persze biztos vannak ennél profibbak drágábban, de szerintem ez ár-érték arányban nagyon megéri.
jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!